OLYMPUS DIGITAL CAMERArujan 2014pocc09
Ime i prezime ZARA  ILIĆ
Mjesto, godina i
Pristupio klubu (datum, godina) 2008
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni tenis
  • 5.-7.04. 3. milenij Open, Opatija 1/4 f k i j pogled
  • 25.03. 6. OT regije Sred. Hrvatske, Sv Nedelja, 1. mjesto pogled
  • 24. i 25.02. 8. Kup Krapine mamorijal Ivica Švaljek, Krapina, 1. mjesto k pogled
  • 10. i 11.02. 41. memorijal Đ. Dubenik, D. Selo, 3. mjesto k i 1/8 f j pogled
  • 27. i 28.01. 41. memorijal L. Ratković, 2. mjesto k i 1/8f j pogled
  • 14.01. TOP 8 ZŽ Velika Gorica 1. mjesto k pogled
  • 2018. godina
  • stolnotenisač-ica mjeseca Kluba za 2017. godinu pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca studenog i prosinca pogled
  • 24. i 25.11. 26. memorijal AT Stipančić k i j 1/4 f  pogled
  • 10.-12.11. ITTF turnir Hungarian Open pogled
  • 06.11. Samobor 2.OT Regije, 1. mjesto pogled
  • 28. i 29.10. Dugo Selo, 19. memorijal S. Paar j 1/8 f pogled
  • 15.-.17.09. Varaždina Croatia open, pogled
  • 14.-23.07. 60. Europskom omladinskom prvenstvu u portugalskom Guimaraesu pogled
  • 04.06. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 1. mj k pogled
  • 20.05. Vražadin, PH j i mk, pojedinačno 1/16 f, parovi s Tenom Kovačeček 1/8 f pogled
  • stol mjeseca siječanj,  ožujak, travanj i svibanj pogled
  • 13. i 14.05. Varaždin TOP 12 kadetkinja 1. mjesto pogled
  • 28.-30.04. Zagreb – 64. Zagiping, k 1/4 f pogled
  • 22. i 23.04. Opatija – 2. Milenij Open, k 1/4 f, j grupa pogled
  • 18.-21.04. Opatija kamp 100 igrača-ica iz 16 zemalja
  • 8. i 9.04. Poreč, PH za kadete-inje 2. mjesto pojedinačno i 3. mjesto parovi pogled
  • 02.04. Sv Nedlja 6. OT ZŽ 1. mjesto pogled
  • 25. i 26.03. Pula, Masters – 3. memo D. Šešelja, 3. mjesto pogled
  • 10.-12.03.  Lignano Sabbiadoro, Italiano junior&cadet open pogled
  • 25. i 26.02. Krapina, 4. HSTS, 1/4 f kadetkinje pogled
  • 10-12.02. Hodonin (Češka) ITTF za mlađe uzraste pogled
  • 29.01. Ljubeščica – 3. HSTS 1/8 f  k pogled
  • 14.01 Koprivnica 2.HSTS, 1/4 f k  pogled
  • 2017. godina
  • 17.12. Varaždin TOP 12 juniorki, 7 mjesto pogled
  • 10. i 11.12. Ljubeščica TOP 12 kadetkinja – 5. mjesto pogled
  • stolnotenisačica Kluba za studeni pogled
  • 04.12. Zagreb – TOP 8 ZŽ, 1. mjesto k pogled
  • 18.-19.11. Zagreb – 24. memorijal AT Stipančić, 2. mjesto k, j nije prošla grupu pogled
  • 11.-13.11. Varaždin – 12. memrijal M. Abramović, ekipno 2. mj, k 1/8 f, j 3 u grupi pogled
  • 29.10. Dugo Selo – 18. memorijal Saša Paar 1/4 f pogled
  • 23.10. Samobor – 14.OPS i 2. OT ZŽ, prvo k pogled
  • 15.10. – Osijek – 18. memorijal Matija Gregić, 1/8 f pogled
  • 24.09. – Bjelovar – 7. kupa Grada Bjelovara 3. mjesto pogled
  • 16.-18.09. Croopen Varaždin,  pogled
  • 4.09. Zadar – Memorijal Barba T. Amidžić-1.HSTS u k 3. mjesto pogled
  • 4. i 5.06. Varaždin 2. TOP 12 mk 3. mjesto pogled
  • stolnotenisačica Kluba za travanj i svibanj pogled
  • 20.-22.05. Zagreb 63. Zagiping ekipno s Hanom Arapović 3. mjesto pojedinačno 1/4 f pogled
  • 14. i 15. 05. Ljubeščica Top 12 kadetkinje 10. mjesto pogled
  • 6.-8.05. Dugo Selo PH za mlađe kadete-inje, par s Hanom Arapović 3. mjesto, pojedinačno 2. mjesto pogled
  • stolnotenisačica Kluba za travanj pogled
  • 24.-26.04. Poreč Državno školsko prvenstvo završnica ekipno 4. mjesto pogled
  • 22. i 23.04. PH za kadetkinje Malinska, pojedinačno ne prolazi grupu, par 1/4 f pogled
  • 17.04. Velika Gorica 2. TOP 8 ZŽ, 1. mjesto pogled
  • 16.04. 1. HL zapad 7. mjesto pogled
  • 9. i 10.04. Pula, Masters HSTS-a, mk 3 mjesto, k ne prolazi grupu pogled
  • stolnotenisačica Kluba za sječanj i ožujak pogled
  • 13.03. Sv Nedelja 6. OT ZŽ 1. mjesto mk/f pogled
  • 6. i 7.02 . 39. memorijal Đuro Dubenik u D. Selu u k 1/8 f pogled
  • 30. i 31.01. 3. HSTS Krapina, mk 1. mjesto i k 1/8 f pogled
  • 24.01. Samobor 4. OT Zagrebačke županije 1. mjesto u mk i k pogled
  • 16. i 17.01. 2. HSTS u Dugom Selu, 3. mjesto mk i k nije prošla grupupogled
  • 2016. godina
  • 19. i 20.12 TOP 12 mlađih kadetkinja u Varaždinu 2. mjesto pogled
  • 12. i 13.12 TOP 12 kadetkinje u Varaždinu 8. mjesto pogled
  • 6.12. – TOP 8 Zagrebačke županije – 1. mjesto mk i k pogled
  • 20. i 21.11 – 23. memorijal A. Tova Stipančić – 1/4 f mk i 1/8 f k pogled
  • 13.-15.11. – 45. kup Varaždina, ekipno 1. mjkesto s Hanom Arapović, 1/8 f kadetkinje, mlk 3. mjesto pogled
  • 17. memorijal Saša Paar, 24. i 25.10. Dugo selo mk 2 mjesto i k 1/8 f pogled
  • 13. OPS i 2. OTZŽ, Samobor 18.10., 1. mjesto mk i k pogled
  • 3.10. – 18. memorijal Matija Gregić – Osijek,  3. mjesto rezultati
  • 26. i 27.09. – 7. kup Grada Bjelovara 3. mjesto mk i 1/8 f k pogled
  • 5. i 6.9. 1. HSTS-ov turnir u Opatiji m/k 1/8 f, k ne prolazi grupu rezultati
  • 28.-30.8.  Schiltigheim europsko prvenstvo za mlade pogled
  • 22.8. 6. kup Grada Paga 3. mjesto kadetkinje
  • stolnotenisač-ica mjeseca svibnja i lipnja pogled
  • 7.06. TOP 8, V. Gorica, 2. mjesto
  • 30. i 31.05. TOP 12 Ljubeščuica 3. mjesto pogled
  • 15.-17.05. 62. Zagiping u Zagrebu, 1/16 f pojedinačno, ekipno 3. u grupi  pogled
  • 1.-3.5. PH u Dugom Selu pojedinačno i u paru 3. mjesto pogled
  • 25.04. Kup Grada Rijeke 3. mjesto pogled
  • stolnotenisačica mjeseca ožujka pogled
  • 18.04. Osijek, PH za kadete-inje nije prošla grupu
  • 28.03. Pula MASTARS HSTS-a 3. mjesto rezultati slika
  • 15.03. Samobor 5. OT Zagrebačke županije 1. mjesto pogled
  • 07. i 08.03. Krapina 4. HSTS, mk 1/4 f, k ne prolazi grupu pogled
  • 14. i 15.02. Dugo Selo 38. memorijal Đuro Dubenik, mk 1/8 f, u k nije prošla grupu pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca siječnja pogled
  • 24. i 25.1. Ljubeščica 3. HSTS turnir  pogled
  • 10. i 11.1. Dugo Selo 2. HSTS turnir mk treća, kadeti ne prelazi grupu pogled
  • 2015. godina
  • 30.11. Velika Gorica TOP 8 ZŽ, prvo mjesto pogled
  • 22.11. Zagreb 22. Tova Stipančić 1/4 f pogled
  • 26.10. Zagreb 16. Saša Paar 3. mjesto rezultati
  • 19.10. Samobor 2. OT ZZ i 12 OPS 1. mjesto pogled
  • stolnotenisač mjeseca rujna pogled
  • 21.9. Dugoe selo 1. OZ Zagrebačke Županije prvo mjesto pogled
  • 31.08. Opatija, 1. turnir HSTS trofej RV, 3. mjesto rezultati
  • stolnotenisačica mjeseca svibnja pogled
  • 6.6. Dugo Selo Final four županijske lige nada prvo mjesto
  • 31.5. i 1.6. Zagreb TOP 12 mlađih kadetkinja 6. mjesto (5:5)
  • 16.5. Zagreb 61. Zagi-ping 1/8 f, ekipno 2 mjesto kvalifikacija igrala s norvežankom
  • stolnotenisačica mjeseca travnja pogled
  • 10.5. Varaždin PH za mlađe kadetkinje 1/8 f od Sare Sušec
  • 3.5. Zagreb 2. pozivni TOP 12 – 1. mjesto pogled
  • stolnotenisačica mjeseca ožujka pogled
  • 12.4. u Zagrebu pojedinačno PH za kadetkinje rezultati
  • 6.4. Rugvica TOP 8 Zagrebačke županije 1. mjesto u mk i 2 mjesto u nmk rezultati
  • 29. i 30 03.2014. godine odigran je Masters turnir trofej Renov Vinek u Hodošanu nmk 1/4 f i mk zapela u grupi rezultati
  • 23.ožujak 6. OT Zagrebačke županije u Dugom Selu pogled 1.  jesto nmk, 3. mjesto mk
  • Stolnotenisačice Samobora u sastavu Katarina Žitković, Anamarija Hribar, Klara Znika i Zara Ilić uspješno su izborile kvalifikacije za 1. ligu zapad žene pogled
  • stolnotenisačica mjeseca veljače pogled
  • 15. i 16.ožujak 4. HSTS-ov turnir trofej Reno Vinek u Dugom Selu 3. mjesto nmk i 1/8 mkrezultati
  • 1.ožujak Strmec kvalifikacije za PH mk/f 1. mjesto
  • 23.veljače, Samobor 5. OT Zagrebačke županije 2. mjesto nmk i 1. mjesto mk  pogled
  • stolnotenisačica mjeseca siječnja pogled
  • 15. i 16.2. 37. memorijal Đuro Dubenik – Dugo Selo, u nmk 1/4 f i u mk 1/4 f (dobila Petru Bulić)
  • 12.2. izbor sportaša za 2013. nagrada sportska nada do 15 godina pogled
  • 1. i 2.veljače  3. HSTS-ov memorijaln Reno Vinek u Krapini, mk dobila Martu Jurčević, u 1/8 od Karle Bradač
  • 26.1. Velika Gorica 4. OT Zagrebačke županije  mk 2. mjesto od Dankić
  • 18. i 19.1. Ljubeščica 2. turnir HSTS-a trofej Reno Vinek, 1. mjesto nmk i 1/16f mk pogled
  • 4.01. – 5. OT Ljubeščice, prvo mjesto nmk
  • 2014. godina
  • stolnotenisačica 2013. godine STK Samobora pogled
  • stolnotesniaćica mjeseca prosinca pogled
  • 1.12. Samobor, 1. pozivni STS Zagrebačke županije TOP 8, 1. mjesto nmk
  • stolnotenisač  mjeseca studenog pogled
  • 30.11. Ljubeščica, 1. pozivni turnir HSTS-a za nmk TOP 12 2. mjesto pogled
  • 22., 23. i 24.studeni Varaždin 43. međunarodno OP Varaždina pogled
  • 15. i 16.11. Zagreb 21. memorijal Antun Tiova Stipančić, nmk 1/4 f od I. Štriga u mk nije prošla grupu
  • 10.11. 3. OT Zagrebačke županije Jastrebarsko pogled 2. mjesto
  • stolnotenisačica Kluba za mjesec rujan
  • 29.9. 1. OT ZŽ Dugo Selo 1. mjesto nmk i 3. mjesto mk
  • 5. kup Grada Bjelovara , 21.9. četvrtfinale od H. Arapović 1:3 (imala 3 tjedna problem s laktom)
  • 24. i 25. kup Grada Paga najmlađe prvo mjesto, mlađe treće mjesto izgubila od Petre Bulić
  • stolnotenisačica Kluba za mjesec svibanj
  • 17.-19.05. Zagreb, 60. ZagiPing, ušla u 1/1-6 ispala od taljanke
  • 4.5. Rijeka, 30. kup Grada Rijeke, drugo mjesto nmk
  • 21.04. Samobor TOP-8 Zagrebačke županije 1. mjesto
  • 20.4. 2. pozivni za mlađe kadetkinje 7. mjesto
  • 13 i 14.04. Samobor,  Masters trofej Reno Vinek, nije prošla grupu
  • 7.4. Dugo Selo, 6. OT ZŽ, drugo mjesto izgubila od Uzelac 1:3
  • 24.3. Strmec, Klafikacijski turnir Regije za PH, treće mjesto
  • 17.3. Rugviva  5. OZ Zagrebačke županije drugo mjesto
  • 43. Cup Stubice, 3.ožujak, nije prošla grupu kategorija kadetkinje
  • 4. OTZŽ 17.02. Velika Gorica, drugo mjesto (izgubila od Uzelac) pogled
  • 36. memorijal Đuro Dubenik, 9.2. u Dugom Selu, zapela u 1/4 od Jurčević
  • 3. HSTS trofej Reno Vinek 26.1. u Osijeku, 1/4f Nika Sušec 1:3
  • stolnotenisačica 2012. godine STK Samobora pogled
  • 4. OP Ljubešćice 19.1. – četvrtfinale od Sušecke pogled
  • 12. i 13.01. Dugo Selo – 2. turnir HSTS-a memorijal Reno Vinek u kategoriji mk nije prošla grupu
  • 2013. godina
  • stolnotenisačica mjeseca studenog vidi
  • 1. pozivni Zagrebačke županije, 2.12. Zagreb Dom sportova, treće mjesto pogled
  • 3. OT ZŽ  25.11. Jastrebarsko, prvo mjesto nmk/f pogled
  • 1. pozivni nmk/f Ljubeščica 8. mjesto
  • 16.11. – 20. memorijal Antun Tova Stipančić, nije prošla grupu
  • stolnotenisačica mjeseca listopada vidi
  • 10.11.-8. memorijal Matija Gregić Varaždin, druga u grupi ispala od Matijaščec Drava Žabno
  • 27.10. 14. memorijal Saša Paar u Zagrebu, nmk u 8, mk nije prošla grupu
  • 21.10. Samobor 10. OPS, četvrta MK/F, NMK/F izgubila od Štrige
  • 13.10. 15 memorijal Matija Gregić treće mjesto
  • stolnotenisačica mjeseca rujna vidi
  • .09. 1. OZ Zagrebačke županije Velika Gorica prva u najmlađima treća u mlađim više
  • 15.09. 4. Kup Grada Bjelovara, prošla grupu kao prva, izgubila u osmini od Nike Sušec 3:0
  • 1.9. 1.turnir HSTS-a trofej Reno Vinek, prošla grupu, četvrtfinale vidi
  • 26.8.2012. 3. OT Grada Paga-dioba trećeg mjesta ČESTITAMO više
  • stolnotenisačica mjeseca svibnja vidi
  • 7.05. Jastrebarsko 2. pozivni turnir Zagrebačke županije TOP 8, Zara prva vidi
  • 59. ZagiPing 18.-20.5.  vidi
  • 6.OT Zagrebačke županije, 29.04.2012. Velika Gorica ispala u grupi
  • stolnotenisačica mjeseca ožujka vidi
  • Liga nada 2011/12  1. mjesto vidi
  • 5. OT ZŽ 25.03. Samobor, 3. mjesto najmlađe i 4. mjesto mlađe kadetkinje
  • 5.02.2012. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 4. mjesto
  • 28. i 29.01.2012. 4.turnir HSTS-a, Krapina nije prošla grupu
  • 21.1.2012. 3. OP Ljubeščice, nije prošla grupu
  • Božićni turnir 2011. – 4. mjesto vidi
  • 19.11. 7. memorijal Mirko Abramović-Varaždin, tijesno no bez prolaska grupe
  • 06.11.2011. 3.OT ZŽ Jastrebarsko NMK/F nije prošla grupu vidi
  • 23.10.2011. 2.OT ZŽ Samobor 3. mjesto vidi
  • 9.10.2011. 1.OT ZŽ u Domu sportova 3 mjesto
  • 1. 10.2011. Zagreb 1. OT HSTS-a memorijal Reno Vinek nije prošla grupu
  • 1.10.2011. Samobor  9. OPS, 4. mjesto vidi
  • 24.10. 3. cup Bjelovara nije prošla grupu vidi
  • 11.06. Samobor ekipno prvenstvo Zagrebačke županije 3 mjesto vidi
  • 4.06.11. 2. pozivni ZŽ Sveta Nedelja 7. mjesto vidi
  • 13.05.11. 58. ZagiPing, nastupila u pojedinačnom i ekipnom dijelu (s Klarom)
  • 10.04.11. 6. OT zagrebačke županije Samobor, četvrta vidi
  • stolnotenisačica mjeseca ožujka
  • 20.03.11. 5. OT zagrebačke županije Velika Gorica, četvrto mjesto vidi
  • 30.01.2011.,Rugvica 4. OT zagrebačke Županije- 5-6 mjesto vidi
  • 12.2010. Zimsko prvenstvo kluba, 2. mjesto najmlađi vidi
  • 12.12.10. ekipno Zagrebačke županije 3 mjesto vidi
  • 07.11.10. 2. OT zagrebačke županije Jastrebarsko, nije prošla grupu
  • 2.10.2010. 8 OP Samobora najmlađe kadetkinje, nije prošao grupu
Ilić Zara