odigrano je od 03.-05.05.2019. godine u Dugom Selu. Prvog dana natjecanje igralo se ekipni dio i ekipa u sastavu Lucija, Ana i Neva završavaju na 4. mjestu. U borbi za treće mjesto odigravala se prava bitka za svaki poen protiv igračica i GSTZ. Lucija u prvom meču nenadano gubi od odlične Boljšec. Ana protiv Nakić u drugom meču nakon minusa od 0:2 uspijeva preokrenuti rezultata i ostvaruje pobjedu s 3:2. Neva ostvaruje pobjedu u trećem susretu. Samoborkama nedostaje pobjeda za slavlje, Lucija nakon odličnog prvog seta protiv Nakić i vodstva u drugom setu ne uspijeva. U petom susretu Ana odlično kreće i povede s 2:0, u tim trenucima nedostaje joj strpljenja i Boljšec uspijeva izjednačiti. U petom setu nakon pravog trilera kod 9-9 Boljšec odličnom obranom dolazi do meč lopte, koji je uspjela realizirati na svom servisu postranično paralelno u forhend nakon čega loptica dijagonalno dotiče mrežicu i prolazi uz rub stola. Curama sve pohvale na zalaganju i prikazanoj igri.

U subotu su se igrali pojedinačni susreti Lucija, Ana i L. Škalac ne prolaze grupe, u mješovitim parovima Lucija i Lovro, a u parovima Lucija i Ana. pogled