održano je od 8.-10.11.2019. godine. U petak 08.11. igrali su se ekipni mečevi. Odličan rezultat je ostvarila Samoborka Neva Gojković, trenutno treće rangirana igračica Hrvatske, koje je, s Gracijom Kačevendom (Stubičke Toplice) desetom igračicom Hrvatske, uspjela u finalu pobijediti prvo i drugo plasiranu igračicu Hrvatske i osvojiti mlađekadetsku ekipnu zlatnu medalju. U pojedinačnom mlađekadetskom djelu natjecanja Neva Gojković je još jednom pokazala dobru formu i završila natjecanje na drugom mjestu. Kadetski par Ana Znika i Lucija Krnić ne prolaze grupe, dok u pojedinačnom djelu Lucija Krnić i Lovro Škalac dolaze do 1/8 f, a Ana Znika do 1/16 f. Petar Znika u juniorima dolazi na korak do medalje i u 1/4 finalu gubi od Zovka 3-1, koji je na kraju i osvojio juniorski turnir.  rezultati

49. međunarodno prvenstvo Varaždina49. međunarodno prvenstvo Varaždina

Sljedeći vikend se nastavljaju ligaška natjecanja, muška ekipa je domaćin ekipama iz Zagreba, STK TIS u 11,00 sati i u 14,30 sati STK Zagreb, dok su djevojke slobodne.