OLYMPUS DIGITAL CAMERArujan 2014OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

listopad 2010.

Ime i prezime KLARA ZNIKA
Mjesto, godina i datum rođenja
Početak igranja stolnog tenisa 2008.
Pristupio klubu (datum, godina) 2008.
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni tenis
  • 07.10. – 1. OT regije Srednja Hrvatska i 16. OPS, Samobor, grupa pogled
  • 2018. godina
  • 06.11. Samobor 2.OT Regije, 2. mjesto pogled
  • 19.03. Dugo Selo – Županijska liga 2. mjesto pogled
  • 2017. godina
  • 04.12. Zagreb – TOP 8 ZŽ, 3. mjesto j pogled
  • 23.10. Samobor – 14.OPS i 2. OT ZŽ, drugo mjesto j pogled
  • 24.-26.04. Poreč Državno školsko prvenstvo završnica ekipno 4. mjesto pogled
  • 17.04. Velika Gorica 2. TOP 8 ZŽ, 2. mjesto pogled
  • 16.04. 1. HL zapad 7. mjesto pogled
  • stolnotenisačica Kluba za veljaču pogled
  • 19.3. Zagreb kvalifikacije za PH k 3. mjesto pogled
  • 13.03. Sv Nedelja 6. OT ZŽ 1. mjesto k/f pogled
  • 21.02. Dugo Selo 5. OT ZŽ, prva k i druga j pogled
  • 24.01. Samobor 4. OT Zagrebačke županije 3. mjesto u k i j pogled
  • 16. i 17.01. 2. HSTS u Dugom Selu, nije prošla grupu pogled
  • 2016. godina
  • 6.12. – TOP 8 Zagrebačke županije u Samoboru – 2. mjesto k/f i 4. mjesto u j/f pogled
  • 13.-15.11. – 45. kup Varaždina, 1/16 f k/f pogled
  • 3. OT Zagrebačke županije, 8.11. Jastrebarsko, 1. mjesto pogled
  • 17. memorijal Saša Paar, 24. i 25.10. Dugo selo nije prošla grupu pogled
  • 13. OPS i 2. OTZŽ, Samobor 18.10., 3. mjesto k i 5. mjesto j pogled
  • 5. i 6.9. 1. HSTS-ov turnir u Opatiji k ne prolazi grupu rezultati
  • 7.06. TOP 8, V. Gorica, 3. mjesto
  • 15.-17.05. 62. Zagiping u Zagrebu, treća u grupi pogled
  • 12.04. Samobor 6. OT ZŽ 2. mjesto
  • 15.03. Samobor 5. OT Zagrebačke županije 2. mjesto pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca siječnja pogled
  • 31.1. D. Selo, 4. OT ZŽ 3. mjesto pogled
  • 10. i 11.1. Dugo Selo 2. HSTS turnir nije prošla grupu  pogled
  • 2015. godina
  • 30.11. Velika Gorica TOP 8 ZŽ, treće mjesto pogled
  • 19.10. Samobor 2. OT ZZ i 12 OPS 4. mjesto pogled
  • 21.9. Dugoe selo 1. OZ Zagrebačke Županije 2. mjesto pogled
  • 30.08. Opatija, 1. turnir HSTS trofej RV, nije prošla grupu rezultati
  • 23. i 24.08. 5. kup Paga nije prošla grupu rezultati
  • 16.5. Zagreb 61. Zagi-ping ušla u glavni turnir nije prošla grupu
  • 6.4. Rugvica TOP 8 Zagrebačke županije 3. mjesto u mk i 4. mjesto u k rezultati
  • 23.ožujak 6. OT Zagrebačke županije u Dugom Selu pogled nije prošla grupu
  • Stolnotenisačice Samobora u sastavu Katarina Žitković, Anamarija Hribar, Klara Znika i Zara Ilić uspješno su izborile kvalifikacije za 1. ligu zapad žene pogled
  • 15. i 16.ožujak 4. HSTS-ov turnir trofej Reno Vinek u Dugom Selu 1/8f mk rezultati
  • 23.veljače, Samobor 5. OT Zagrebačke županije 3. mjesto mk pogled
  • 15. i 16.2. 37. memorijal Đuro Dubenik – Dugo Selo, nije prošla grupu u mk
  • 26.1. Velika Gorica 4. OT Zagrebačke županije 1/4 f od Nike Sušec
  • 18. i 19.1. Ljubeščica 2. turnir HSTS-a trofej Reno Vinek,1/16f (Janja Matijašec) pogled
  • 2014. godina
  • stolnotesniaćica mjeseca prosinca pogled
  • 1.12. Samobor, 1. pozivni STS Zagrebačke županije TOP 8, 1. mjesto mk, 5. mjesto kad
  • 22., 23. i 24.studeni Varaždin 43. međunarodno OP Varaždina pogled
  • 10.11. 3. OT Zagrebačke županije Jastrebarsko pogled 1 mjesto
  • 20.10.2013. Samobor  11. OPS, 2. mjesto pogled
  • 29.9. 1. OT ZŽ Dugo Selo 2. mjesto mk
  • 7.rujna 12. natjecanje Grada Krapine četvrtfinale pogled
  • 25.7. 4. Kup Grada Paga nije prošla grupu
  • 17.-19.05. Zagreb, 60. ZagiPing, ušla u glavni trunir, jedna pobjeda u grupi
  • 21.04. Samobor TOP-8 Zagrebačke županije 4. mjesto
  • 7.4. Dugo Selo, 6. OT ZŽ, drugo mjesto izgubila od Hana Arapović 1:3
  • 24.3. Strmec, Klafikacijski turnir Regije za PH, treće mjesto
  • 17.3. Rugviva  5. OZ Zagrebačke županije drugo mjesto
  • 4. OTZŽ 17.02. Velika Gorica, četvrto mjesto (izgubila od A. Tominac 1:3) pogled
  • 2013. godina
  • 1. pozivni Zagrebačke županije, 2.12. Zagreb Dom sportova, četvrto mjesto pogled
  • 3. OT ZŽ Jastrebarsko, prošla grupu četvrtfinale od Uzelac 3:2 pogled
  • 16.11. – 20. memorijal Antun Tova Stipančić, nije prošla grupu
  • 27.10. 14. memorijal Saša Paar u Zagrebu, nije prošla grupu
  • 21.10. Samobor 10. OPS, četvrtfinale
  • 23.09. 1. OZ Zagrebačke županije Velika Gorica četvrto mjesto mlađim kadetkinjama više
  • 8.9. 9. memorijalni turnir Tomo Amižić u Zadru, nije prošla grupu
  • 2.9. 1.turnir HSTS-a trofej Reno Vinek nije prošla grupu vidi
  • 26.8.2012. 3. OT Grada Paga-nije prošla grupu više
  • 09.6.2012. godine odigran je 2.VzPong 2012. nije prošla grupu vidi
  • 27.05. Jastrebarsko 2. pozivni turnir Zagrebačke županije TOP 8, četvrto mjesto vidi
  • 59. ZagiPing 18.-20.5. prošla kvalifikacije, zapela u grupi glavnog turnira vidi
  • stolnotenisačica mjeseca travnja vidi
  • 6.OT Zagrebačke županije, 29.04.2012. Velika Gorica 2. mjesto vidi
  • Liga nada 2011/12. 1. mjesto, druga igračica lige skor 9:2 vidi
  • 5. OT ZŽ 25.3. Samobor, 2. mjesto najmlađe i 3. mjesto mlađe kadetkinje
  • stolnotenisačica mjeseca veljače vidi
  • 11.3. Samobor, Liga Nada 1 krug skor 6:2 igrala s Martom i Pavlom, skor ekipe 3:2 vidi
  • 04.03. 29. Kup Rijeke četvrtfinale
  • 26.02. Rugvica 4 OT ZŽ, 3.mjesto
  • 5.02. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 3. mjesto
  • 28. i 29.01. 4.turnir HSTS-a, Krapina nije prošla grupu
  • 2012. godina
  • 19.12. Božićni turnir kluba kadeti 10. mjesto vidi
  • Božićni turnir 2011. – 2. mjesto vidi
  • 06.11.2011. 3.OT ZŽ Jastrebarsko NMK/F 2. mjesto vidi
  • 23.10.2011. 2.OT ZŽ Samobor 4. mjesto vidi
  • 9.10.2011. 1.OT ZŽ u Domu sportova 2 mjesto, izgubila od Anđe Uzelac
  • 1.10.2011. Samobor  9. OPS, 2. mjesto vidi
  • 28.08. 2. kup Grada Paga nije prošla grupu
  • 11.06. Samobor ekipno prvenstvo Zagrebačke županije 3 mjesto vidi
  • 4.06.11. 2. pozivni ZŽ Sveta Nedelja 5. mjesto vidi
  • 13.05.11. 58. ZagiPing, nastupila u pojedinačnom i ekipnom dijelu (s Zarom)
  • stolnotenisačica mjeseca travnja
  • 10.04.11. 6. OT zagrebačke županije Samobor, treće mjesto vidi
  • 20.03.11. 5. OT zagrebačke županije Velika Gorica, peto mjesto vidi
  • stolnotenisačica mjeseca siječnja 2011.
  • 30.01.2011.,Rugvica 4. OT zagrebačke Županije- četverto mjesto vidi
  • stolnotenisačica mjeseca studenog 2010.
  • 19.12.2010.,Rugvica 1.POZIVNI TURNIR STSZŽ- četverto mjesto vidi
  • 12.12.10. ekipno Zagrebačke županije 3 mjesto vidi
  • 5.12.10. 12. memorijal Saša Paar u Zagrebu (247 natjecatelja, bodovanje HSTS) nije prošla grupu
  • 28.11.10. 3. OT zagrebačke županije Velika Gorica 3. mjesto
  • 07.11.10. 2. OT zagrebačke županije Jastrebarsko, 4. mjesto
  • stolnotenisačica mjeseca listopada 2010.
  • 24.10.10. 1. OT zagrebačke županije Samobor 4 mjesto vidi
  • 2.10.2010. 8 OP Samobora najmlađe kadetkinje, nije prošao grupu
Znika Klara