Prvi krug 9. Samoborske lige jesen 2018.                                         raspored drugi krug pogled

Ekipa Odigrano Pobjede Nerješeno Porazi Mečevi Bodovi
1 SAM PIVOVARA RAZUM 9 6 1 2 59 31 19
2 STK Samobor 9 5 3 1 55 35 18
3 Hvidra SMB i SVN 9 5 2 2 57 33 17
4 SAMO TREBA DELATI 9 5 1 3 53 37 16
5 Hostel Samobor 9 4 2 3 38 52 14
6 BONACA 9 4 0 4 36 54 12
7 ŠKALAC INSTALACIJE 9 2 4 4 51 37 10
8 STK Samobor 2 9 3 1 5 37 53 10
9 STKI SYNERGIA TIGROVI 9 2 2 5 45 45 8
10 ŽUPA KRISTA KRALJA 9 1 0 8 23 67 3
19 2 Eskulić Marko
19 3 Pavlić Stanislav
19 7 Šepl Ivan
17 5 Tomić Ilija
17 9 Stinčić Tomo
16 2 Medved Tomislav
16 8 Brglez Bernard
16 8 Škalac Lovro
16 2 Domjan Nikica
14 13 Znika Ana
14 13 Osrečki Zoran
13 2 Librić Dražen
13 6 Krnić Lucija
12 6 Klasan Danko
11 7 Ladan Branko
11 13 Škiljan Felix
10 3 Blažević Tomislav
9 6 Gojković Neva
9 4 Ladović Damir
8 10 Curman Branko
8 4 Znika Krunoslav
8 8 Hohla Alex
8 16 Oslaković Milan
7 2 Šinko Jasna
7 14 Močan Krunoslav
7 9 Kos Renato
6 10 Petrić Božidar
5 0 Knežević Ivan
5 10 Knežević Karlo
5 9 Kuhar Stjepan
5 12 Hajduković Dragan
5 22 Brunović Hrvoje
5 13 Jozić Viktor
4 18 Brunović Dražen
3 3 Diter Balden Joacim
2 5 Petljak Željko
2 12 Mihaljević  Krešimir
2 11 Kuhar Ivica
0 6 Mandić Marinko
0 21 Karas Marijan
1.kolo Rezultat
STK SAMOBOR 2 HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA 2-8
01.-05.10. ŽUPA KRISTA KRALJA ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. 2-8
SYNERGIA KONZUM – TIGROVI SAMO TREBA DELATI 5-5
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM BONACA 9-1
STK SAMOBOR HOSTEL SAMOBOR 5-5
2.kolo
HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA HOSTEL SAMOBOR 5-5
09. – 12.10. BONACA STK SAMOBOR 2-8
SAMO TREBA DELATI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 4-6
ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. SYNERGIA KONZUM – TIGROVI 5-5
STK SAMOBOR 2 ŽUPA KRISTA KRALJA 6-4
3.kolo
ŽUPA KRISTA KRALJA HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA 0-10
15. – 19.10. SYNERGIA KONZUM – TIGROVI STK SAMOBOR 2 3-7
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. 5-5
STK SAMOBOR SAMO TREBA DELATI 8-2
HOSTEL SAMOBOR BONACA 8-2
4.kolo
HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA BONACA 8-2
22. – 26.10. SAMO TREBA DELATI HOSTEL SAMOBOR 4-6
ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. STK SAMOBOR 5-5
STK SAMOBOR 2 SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 6-4
ŽUPA KRISTA KRALJA SYNERGIA KONZUM – TIGROVI 1-9
5.kolo
SYNERGIA KONZUM – TIGROVI HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA 3-7
05.-09.11. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM ŽUPA KRISTA KRALJA 9-1
STK SAMOBOR STK SAMOBOR 2 5-5
HOSTEL SAMOBOR ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. 6-4
BONACA SAMO TREBA DELATI 2-8
6.kolo
HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA SAMO TREBA DELATI 3-7
12. – 16.11. ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. BONACA 4-6
STK SAMOBOR 2 HOSTEL SAMOBOR 8-2
ŽUPA KRISTA KRALJA STK SAMOBOR 1-9
SYNERGIA KONZUM – TIGROVI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 3-7
7.kolo
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA 2-8
19. – 23.11. STK SAMOBOR SYNERGIA KONZUM – TIGROVI 7-3
HOSTEL SAMOBOR ŽUPA KRISTA KRALJA 0-10
BONACA STK SAMOBOR 2 6-4
SAMO TREBA DELATI ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. 8-2
8.kolo
HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. 5-5
26. – 30.11. STK SAMOBOR 2 SAMO TREBA DELATI 2-8
ŽUPA KRISTA KRALJA BONACA 1-9
SYNERGIA KONZUM – TIGROVI HOSTEL SAMOBOR 10-0
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM STK SAMOBOR 7-3
9.kolo
STK SAMOBOR HVIDRA SAMOBOR I SV NEDELJA 6-4
03. – 07.12. HOSTEL SAMOBOR SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 5-5
BONACA SYNERGIA KONZUM – TIGROVI 6-4
SAMO TREBA DELATI ŽUPA KRISTA KRALJA 7-3
ŠKALAC INSTALACIJE D.O.O. STK SAMOBOR 2 7-3
1 Hostel Samobor Gaberc Natko 091/5083-248 Vrhovski Tomislav, Peris Marko, Sedlar Jakov, Kraljević Ante, Gaberc Natko, Medved Tomislav, Novak Veljko, Dražen Librić, Znika P. i Curman Branko
2 SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM Šepl Ivan

091/3367-222

Šepl Ivan, Vlahović Mario, Damir Ladović, Tomislav Blažević, Škiljan Felix i Krunoslav Kos
3. SYNERGIA – TIGROVI Osrečki Zoran 091/8813-022 Osrečki Zoran, Stinčić Tomo, Petljak Željko, Jozić Viktor i Petak Željko
4 STK Samobor 2 Brglez Bernard 091/1735-131 Brglez Bernard, Keser Marijan, Emil Pavlović i Knežević Karlo
5 ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. Škalac Miro 091/2505-846 Škalac Miroslav, Karabaic Hrvoje, Močan Krunoslav, Škvorc Nenad, Ladan Branko, Škalac Lovro
6 SAMO TREBA DELATI Kos Reno

091-3380-041

Kos Renato, Stopić Željko, Balden Joachim Dieter, Mihaljević Krešimir, Pantelić Slobodan,Eskulić Marko, Domijan Nikola i Noršić Vid
7 STK Samobor 1 Znika Krunoslav

091/3366-507

Viher Vilim, Tomislav Glad, Knežević Ivan, Znika Krunoslav, Krnić Lucija, Znika Ana i Gojković Neva
8 ŽUPA KRISTA KRALJA Brunović Dražen 095/5870-957 Brunović Hrvoje, Brunović Dražen, Frkin Josip, Oslaković Milan i Mandić Marinko
9 HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA Pavlić Stanislav 098/882-808 Pavlić Stanislav, Tomić Ilija, Klasan Danko i Petrić Božidar
10 BONACA Kuhar Ivica 091/5404-069 Hajduković Dragan, Alexandar Hohla, Kuhar Stjepan, Šoštarić Siniša,  Kuhar Ivica i Žibrat Davor
  1. Jesen 2014. pogled
  2. Proljeće 2015. pogled
  3. Jesen 2015. pogled
  4. Proljeće 2016. ekipno i pojedinačno
  5. Jesen 2016. ekipno i pojedinačno
  6. Proljeće 2017. ekipno  i pojedinačno
  7. Jesen 2017. ekipno i pojedinačno
  8. Proljeće 2018. ekipno i pojedinačno

FOTO – EKIPE SAMOBORKE LIGE

9. Samoborske lige jesen 2018.