1. EKIPNO PRVENSTVO SAMOBORSKA LIGA PROLJEĆE 2019.

redosljed

1.

HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA Pavlić Stanislav, Tomić Ilija, Klasan Danko, Petrić Božidar, Bilić Davor, Jozić Pavao i Bervanakis Marko

2.

HOSTEL SAMOBOR Vrhovski Tomislav, Kraljević Ante, Medved Tomislav, Sirčević Miroslav, Dražen Librić, Znika P. i Curman Branko

3.

SAMO TREBA DELATI Kos Renato, Stopić Željko, Balden Joachim Dieter, Mihaljević Krešimir, Pantelić Slobodan,Eskulić Marko, Domijan Nikola i Noršić Vid

4.

STK SAMOBOR 2 Brglez Bernard, Karas Marijan, Horvat Lovro, Ivančević Dražen, Vitko Dražen, Emil Pavlović i Knežević Karlo

5.

STK SAMOBOR I Viher Vilim, Tomislav Glad, Knežević Ivan, Krnić Lucija, Znika Ana i Gojković Neva

6.

ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. Škalac Miroslav, Karabaic Hrvoje, Močan Krunoslav, Škvorc Nenad, Ladan Branko, Škalac Lovro, Matijaščić Ivan

7.

BONACA Hajduković Dragan, Alexandar Hohla, Kuhar Stjepan, Šoštarić Siniša,  Kuhar Ivica, Pavlin Dražen i Žibrat Davor

8.

SYNERGIA – TIGROVI Osrečki Zoran, Stinčić Tomo, Jozić Viktor

9.

GRAD SAMOBOR Medvedović Ivana, Džepina Marinko, Znika Krunoslav, Znika Klara

10.

SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM Šepl Ivan, Vlahović Mario, Damir Ladović, Tomislav Blažević, Škiljan Felix i Matko Ladović

11.

ŽUPA KRISTA KRALJA Brunović Hrvoje, Brunović Dražen, Frkin Josip, Oslaković Milan i Mandić Marinko

12.

SYNERGIA – SOKOLI Petljak Željko, Šinko Jasna, Petak Željko i Čalić Vedran

Doigravanje 1.-4. mjesta

1.kol Rezultat
06.-10.06. HOSTEL STK Samobor 2 5-1
SAMO TREBA DELATI HVIDR-a Samobor i Sveta Nedelja 3-5
2.kol
11. – 14.06. HOSTEL HVIDR-a Samobor i Sveta Nedelja 0-5
SAMO TREBA DELATI STK Samobor 2 5-2

Doigravanje 5.-8. mjesta

1.kol Rezultat
06.-10.06. STK SAMOBOR 1 STKI SYNERGIA TIGROVI 5-3
ŠKALAC INSTALACIJE BONACA 5-2
2.kol
11. – 14.06. STK SAMOBOR 1 ŠKALAC INSTALACIJE 5-3
BONACA STKI SYNERGIA TIGROVI 5-4

Doigravanje 9.-12. mjesta

1.kol Rezultat
06.-10.06. GRAD SAMOBOR ŽUPA KRISTA KRALJA 5-3
SAM PIVOVARA RAZUM STKI SYNERGIA SOKOLI 5-1
2.kol
11. – 14.06. GRAD SAMOBOR SAM PIVOVARA RAZUM 5-3
STKI SYNERGIA SOKOLI ŽUPA KRISTA KRALJA 4-5
1.kolo Rezultat
GRAD SAMOBOR HOSTEL SAMOBOR 2-8
11.-15.03.. ŽUPA KRISTA KRALJA SYNERGIA – SOKOLI 1-9
SYNERGIA – TIGROVI ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 5-5
STK SAMOBOR 2 BONACA 6-4
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 8-2
STK SAMOBOR 1 SAMO TREBA DELATI 2-8
2.kolo
HOSTEL SAMOBOR SAMO TREBA DELATI 8-2
18.-22.03. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM STK SAMOBOR 1 3-7
BONACA HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 5-5
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. STK SAMOBOR 2 4-6
SYNERGIA – SOKOLI SYNERGIA – TIGROVI 4-6
GRAD SAMOBOR ŽUPA KRISTA KRALJA 6-4
3.kolo
ŽUPA KRISTA KRALJA HOSTEL SAMOBOR 3-7
25.-29.03. SYNERGIA – TIGROVI GRAD SAMOBOR 7-3
STK SAMOBOR 2 SYNERGIA – SOKOLI 6-4
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 9-1
STK SAMOBOR 1 BONACA 7-3
SAMO TREBA DELATI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 8-2
4.kolo
HOSTEL SAMOBOR SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 9-1
01.-05.04. BONACA SAMO TREBA DELATI 3-7
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. STK SAMOBOR 1 7-3
SYNERGIA – SOKOLI HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 4-6
GRAD SAMOBOR STK SAMOBOR 2 4-6
ŽUPA KRISTA KRALJA SYNERGIA – TIGROVI 2-8
5.kolo
SYNERGIA – TIGROVI HOSTEL SAMOBOR 3-7
08.-12.04. STK SAMOBOR 2 ŽUPA KRISTA KRALJA 9-1
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA GRAD SAMOBOR 7-3
STK SAMOBOR 1 SYNERGIA – SOKOLI 8-2
SAMO TREBA DELATI ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 7-3
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM BONACA 2-8
6.kolo
HOSTEL SAMOBOR BONACA 4-6
15.-09.04. ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 7-3
SYNERGIA – SOKOLI SAMO TREBA DELATI 3-7
GRAD SAMOBOR STK SAMOBOR 1 4-6
ŽUPA KRISTA KRALJA HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 0-10
SYNERGIA – TIGROVI STK SAMOBOR 2 2-8
7.kolo
STK SAMOBOR 2 HOSTEL SAMOBOR 4-6
22.04.-03.05. HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA SYNERGIA – TIGROVI 5-5
STK SAMOBOR 1 ŽUPA KRISTA KRALJA 7-3
SAMO TREBA DELATI GRAD SAMOBOR 5-5
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM SYNERGIA – SOKOLI 5-5
BONACA ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 4-6
8.kolo
HOSTEL SAMOBOR ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 7-3
06.-10.05. SYNERGIA – SOKOLI BONACA 4-6
GRAD SAMOBOR SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 6-4
ŽUPA KRISTA KRALJA SAMO TREBA DELATI 1-9
SYNERGIA – TIGROVI STK SAMOBOR 1 3-7
STK SAMOBOR 2 HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 3-7
9.kolo
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA HOSTEL SAMOBOR 4-6
13.-17.05. STK SAMOBOR 1 STK SAMOBOR 2 7-3
SAMO TREBA DELATI SYNERGIA – TIGROVI 6-4
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM ŽUPA KRISTA KRALJA 9-1
BONACA GRAD SAMOBOR 6-4
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. SYNERGIA – SOKOLI 7-3
10.kolo
HOSTEL SAMOBOR SYNERGIA – SOKOLI 7-3
20.-24.05. GRAD SAMOBOR ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 9-1
ŽUPA KRISTA KRALJA BONACA 0-10
SYNERGIA – TIGROVI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 5-5
STK SAMOBOR 2 SAMO TREBA DELATI 2-8
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA STK SAMOBOR 1 6-4
11.kolo
STK SAMOBOR 1 HOSTEL SAMOBOR 3-6
27.-31.05. SAMO TREBA DELATI HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 7-3
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM STK SAMOBOR 2 3-7
BONACA SYNERGIA – TIGROVI 5-5
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. ŽUPA KRISTA KRALJA 10-0
SYNERGIA – SOKOLI GRAD SAMOBOR 3-7

Rezultati nakon prvog dijela

Ekipa Odigrano Pobjede Nerješeno Porazi Mečevi Bodovi
1 Hostel Samobor 11 10 0 1 75 35 30
2 SAMO TREBA DELATI 11 9 1 1 74 36 28
3 Hvidra SMB i SVN 11 7 2 2 70 40 23
4 STK Samobor 2 11 7 0 4 60 49 21
5 STK Samobor 1 11 7 0 4 60 50 21
6 BONACA 11 5 2 4 60 50 17
7 ŠKALAC INSTALACIJE 11 5 1 6 54 56 16
8 STKI SYNERGIA TIGROVI 11 4 4 3 53 57 13
9 GRAD SAMOBOR 11 4 1 6 53 57 13
10 SAM PIVOVARA RAZUM 11 1 2 8 40 70 5
11 STKI SYNERGIA SOKOLI 11 1 1 10 44 66 4
12 ŽUPA KRISTA KRALJA 11 0 0 11 20 90 0
26 4 Pavlić Stanislav
26 4 Znika Krunoslav
25 8 Šinko Jasna
24 0 Eskulić Marko
20 4 Domjan Nikica
20 13 Osrečki Zoran
20 1 Medved Tomislav
18 8 Krnić Lucija
18 5 Škalac Lovro
17 15 Znika Ana
16 10 Brglez Bernard
16 2 Tomić Ilija
16 17 Stinčić Tomo
15 12 Gojković Neva
15 7 Ivančević Dražen
15 9 Hajduković Dragan
15 12 Ladović Damir
13 16 Kuhar Ivica
12 5 Hohla Alex
12 4 Klasan Danko
12 15 Ladan Branko
12 0 Pavlin Dražen
11 1 Librić Dražen
10 12 Blažević Tomislav
10 20 Petljak Željko
10 17 Jozić Viktor
9 6 Sirčević Miroslav
9 19 Šepl Ivan
8 22 Oslaković Milan
8 4 Curman Branko
8 4 Medvedović Ivana
7 13 Mihaljević  Krešimir
6 11 Kos Renato
6 6 Petrić Božidar
6 18 Znika Klara
5 25 Petak Željko
4 20 Brunović Hrvoje
4 16 Škiljan Felix
4 10 Močan Krunoslav
3 6 Kuhar Stjepan
3 23 Brunović Dražen
3 2 Diter Balden Joacim
3 13 Karas Marijan
3 0 Jozić Pavao
2 14 Matijašec
1 2 Vitko
1 1 Šoštarić Siniša
1 3 Horvat Lovro
0 7 Mandić Marinko
0 11 Bervanakis Marko
0 3 Čalić

FOTO – EKIPE SAMOBORKE LIGE

  1. Jesen 2014. pogled
  2. Proljeće 2015. pogled
  3. Jesen 2015. pogled
  4. Proljeće 2016. ekipno i pojedinačno
  5. Jesen 2016. ekipno i pojedinačno
  6. Proljeće 2017. ekipno  i pojedinačno
  7. Jesen 2017. ekipno i pojedinačno
  8. Proljeće 2018. ekipno i pojedinačno
  9. Jesen 2018. ekipno i pojedinačno
  10. proljeće  2019. ekipno i pojedinačno