1. ekipno prvenstvo Samobora Mjesni odbori i Gradske četvrti jesen 2019. pogled

Razigravanje

  1. Samoborska liga jesen 2019. doigravanje od 1-4 mjesta
1.kol Rezultat
07.-10.01. STK Samobor SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 7-3
SAMO TREBA DELATI HVIDRA Samobor i Sveta Nedelja 5-0
2.kol
13.-17.01. HVIDRA Samobor i Sveta Nedelja STK Samobor 1-9
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM SAMO TREBA DELATI 2-5
3.kol
STK Samobor SAMO TREBA DELATI 2-5
20.-24.01. HVIDRA Samobor i Sveta Nedelja SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 5-0
  1. Samoborska liga jesen 2019. doigravanje od 5-8 mjesta
1.kol Rezultat
07.-10.01 OPG KRŠLIN STK Samobor 2
BONACA ŠKALAC INSTALACIJE 6-4
2.kol
13.-17.01. ŠKALAC INSTALACIJE OPG KRŠLIN
STK Samobor 2 BONACA 4-6
3.kol
OPG KRŠLIN BONACA
20.-24.01. ŠKALAC INSTALACIJE STK Samobor 2 2-7
  1. Samoborska liga jesen 2019. doigravanje od 9-12 mjesta
1.kol Rezultat
07.-10.01 STKI SYNERGIA TIGROVI HOSTEL SAMOBOR
ŽUPA KRISTA KRALJA STKI SYNERGIA SOKOLI 8-2
2.kol
13.-17.01. STKI SYNERGIA SOKOLI STKI SYNERGIA TIGROVI 2-7
HOSTEL SAMOBOR ŽUPA KRISTA KRALJA
3.kol
STKI SYNERGIA TIGROVI ŽUPA KRISTA KRALJA 8-2
20.-24.01. STKI SYNERGIA SOKOLI HOSTEL SAMOBOR

Tablica nakon prvog kruga

Ekipa Odigrano Pobjede Nerješeno Porazi Mečevi Bodovi
1. STK Samobor 1 11 9 2 0 79 31 29
2. SAMO TREBA DELATI 11 9 1 1 79 31 28
3. Hvidra SMB i SVN 11 8 2 1 65 44 26
4. SAM PIVOVARA RAZUM 11 6 2 3 59 50 20
5. OPG Kršlin 11 6 1 4 62 47 19
6. BONACA 11 6 1 4 68 42 19
7. ŠKALAC INSTALACIJE 11 4 1 6 56 54 13
8. STK Samobor 2 11 3 3 5 51 59 9
9. STKI SYNERGIA TIGROVI 11 2 1 8 42 68 7
10. ŽUPA KRISTA KRALJA 11 2 0 9 40 70 6
11. Hostel Samobor 11 2 0 9 25 84 6
12. STKI SYNERGIA SOKOLI 11 2 0 9 32 78 6
Skor igrača
31 2 Pavlić Stanislav
27 6 Škalac Lovro
24 9 Murvaj Zoran
23 10 Znika Ana
23 1 Domjan Nikica
22 8 Gojković Neva
21 4 Brglez Bernard
21 3 Krnić Lucija
21 9 Ivančević Dražen
20 0 Žlimen Ivan
19 8 Hohla Alex
18 3 Pavlin Dražen
17 16 Oslaković Milan
16 9 Medvedović Ivana
16 15 Kuhar Ivica
16 15 Šepl Ivan
15 4 Tomić Ilija
15 17 Lehpamer Marijan
14 18 Stinčić Tomo
13 2 Librić Dražen
13 5 Blažević Tomislav
13 17 Ladan Branko
12 6 Ladović Damir
12 21 Osrečki Zoran
12 15 Brunović Hrvoje
12 17 Škiljan Felix
11 18 Mihaljević  Krešimir
10 6 Klasan Danko
10 11 Močan Krunoslav
9 6 Hajduković Dragan
8 1 Medved Tomislav
8 6 Kos Renato
7 12 Jozić Viktor
7 23 Petljak Željko
6 17 Regović Moreno
6 5 Šoštarić Siniša
5 4 Diter Balden Joacim
5 20 Karas Marijan
5 28 Petak Željko
4 17 Horvat Lovro
4 0 Knežević Ivan
3 0 Jozić Pavao
3 2 Mandić Marinko
3 3 Šinko Jasna
3 3 Znika Klara
3 12 Đira Vjekoslav
3 0 Habijanec Marko
2 15 Matijašec Damir
2 6 Petrić Božidar
2 4 Sivčević Miroslav
1 2 Pavlović Emil
0 4 Erdelja Marko
0 8 Brunović Dražen
0 10 Bervanakis Marko
  1. EKIPNO PRVENSTVO SAMOBORSKA LIGA JESEN 2019.
1.kolo Rezultat
STK SAMOBOR 2 HOSTEL SAMOBOR 7-3
07.-11.10. ŽUPA KRISTA KRALJA SYNERGIA – SOKOLI 6-4
SYNERGIA – TIGROVI ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 4-6
OPG KRŠLIN BONACA 5-5
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 5-5
STK SAMOBOR 1 SAMO TREBA DELATI 6-4
2.kolo
HOSTEL SAMOBOR SAMO TREBA DELATI 0-10
14.-18.10. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM STK SAMOBOR 1 1-9
BONACA HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 3-7
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. OPG KRŠLIN 2-8
SYNERGIA – SOKOLI SYNERGIA – TIGROVI 6-4
STK SAMOBOR 2 ŽUPA KRISTA KRALJA 7-3
3.kolo
ŽUPA KRISTA KRALJA HOSTEL SAMOBOR 10-0
21.-25.10. SYNERGIA – TIGROVI STK SAMOBOR 2 5-5
OPG KRŠLIN SYNERGIA – SOKOLI 9-1
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 8-2
STK SAMOBOR 1 BONACA 7-3
SAMO TREBA DELATI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 5-5
4.kolo
HOSTEL SAMOBOR SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 0-10
28.-31.10. BONACA SAMO TREBA DELATI 3-7
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. STK SAMOBOR 1 4-6
SYNERGIA – SOKOLI HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 3-7
STK SAMOBOR 2 OPG KRŠLIN 3-7
ŽUPA KRISTA KRALJA SYNERGIA – TIGROVI 3-7
5.kolo
SYNERGIA – TIGROVI HOSTEL SAMOBOR 3-7
04.-08.11. OPG KRŠLIN ŽUPA KRISTA KRALJA 8-2
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA STK SAMOBOR 2 7-3
STK SAMOBOR 1 SYNERGIA – SOKOLI 10-0
SAMO TREBA DELATI ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 6-4
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM BONACA 0-10
6.kolo
HOSTEL SAMOBOR BONACA 8-2
11.-15.11 ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 4-6
SYNERGIA – SOKOLI SAMO TREBA DELATI 3-7
STK SAMOBOR 2 STK SAMOBOR 1 5-5
ŽUPA KRISTA KRALJA HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 4-6
SYNERGIA – TIGROVI OPG KRŠLIN 3-7
7.kolo
OPG KRŠLIN HOSTEL SAMOBOR 6-4
18.-22.11. HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA SYNERGIA – TIGROVI 6-4
STK SAMOBOR 1 ŽUPA KRISTA KRALJA 7-3
SAMO TREBA DELATI STK SAMOBOR 2 7-3
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM SYNERGIA – SOKOLI 9-1
BONACA ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 6-4
8.kolo
HOSTEL SAMOBOR ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 0-10
25.-29.11. SYNERGIA – SOKOLI BONACA 0-10
STK SAMOBOR 2 SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 4-6
ŽUPA KRISTA KRALJA SAMO TREBA DELATI 2-8
SYNERGIA – TIGROVI STK SAMOBOR 1 3-7
OPG KRŠLIN HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 3-7
9.kolo
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA HOSTEL SAMOBOR 6-3
02.-06.12. STK SAMOBOR 1 OPG KRŠLIN 7-3
SAMO TREBA DELATI SYNERGIA – TIGROVI 8-2
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM ŽUPA KRISTA KRALJA 8-2
BONACA STK SAMOBOR 2 8-2
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. SYNERGIA – SOKOLI 9-1
10.kolo
HOSTEL SAMOBOR SYNERGIA – SOKOLI 0-10
09.-13.12. STK SAMOBOR 2 ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. 5-5
ŽUPA KRISTA KRALJA BONACA 1-9
SYNERGIA – TIGROVI SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM 6-4
OPG KRŠLIN SAMO TREBA DELATI 2-8
HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA STK SAMOBOR 1 5-5
11.kolo
STK SAMOBOR 1 HOSTEL SAMOBOR 10-0
16.-20.12. SAMO TREBA DELATI HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA 9-1
SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM OPG KRŠLIN 5-4
BONACA SYNERGIA – TIGROVI 9-1
ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. ŽUPA KRISTA KRALJA 6-4
SYNERGIA – SOKOLI STK SAMOBOR 2 3-7

Početak lige je od ponedjeljka 07.10.2019. godine

Domaćini su ekipe s lijeve strane tablice. Domaćini nude dva termina u tjednu od kojeg jedan se mora prihvatiti

Po završetku prvog djela lige igra se jednodnevni ili tjedni finale four – tko prvi dođe do pet pobjeda (1-4, 2-3, pobjednici za prvo mjesto izgubljeni za treće) (5-8, 6-7, ..) (9-12, 10-11..)

Molim poštujete kola igranja sa što manje odgoda

Zapisnik se slika ili skenira i šalje u roku od 24 h na adresu krunoslav.znika@gmail.com. Voditelj lige je Krunoslav Znika (091/3366-507)

Ekipe, voditelji ekipa i igrači-ice

1 HOSTEL SAMOBOR Medved Tomislav 091/3323-091 Medved Tomislav, Ladović Matko, Librić Dražen, Znika P. i Curman Branko
2 SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM Šepl Ivan

091/3367-222

Šepl Ivan, Damir Ladović, Tomislav Blažević i Škiljan Feliks
3. SYNERGIA – TIGROVI Osrečki Zoran 091/8813-022 Osrečki Zoran, Stinčić Tomo, Jozić Viktor, Đira Vjelkoslav
4 OPG KRŠLIN Brglez Bernard 091/1735-131 Brglez Bernard, Karas Marijan, Šinko Jasna, Hajduković Dragan i Pavlin Dražen
5 ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. Škalac Miro 091/2505-846 Škalac Miroslav, Karabaic Hrvoje, Močan Krunoslav, Škvorc Nenad, Ladan Branko, Škalac Lovro
6 SAMO TREBA DELATI Kos Reno

091-3380-041

Kos Renato, Stopić Željko, Balden Joachim Dieter, Mihaljević Krešimir, Pantelić Slobodan,Eskulić Marko, Domijan Nikola, Marko Habijane, Noršić Vid i Ivan Žlimen
7 STK SAMOBOR 1 Znika Krunoslav

091/3366-507

Tomislav Glad, Knežević Ivan, Krunoslav Znika, Krnić Lucija, Znika Ana i Gojković Neva
8 ŽUPA KRISTA KRALJA Brunović Dražen 095/5870-957 Brunović Hrvoje, Brunović Dražen, Frkin Josip, Oslaković Milan, Mandić Marinko i Regović Moreno
9 HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA Klasan Danko 091/7987-459 Pavlić Stanislav, Tomić Ilija, Klasan Danko, Petrić Božidar, Bilić Davor, Jozić Pavao. Bervanakis Marko i Erdelja Mirko
10 BONACA Kuhar Ivica 091/5404-069 Hohla Alexandar, Ivančević Dražen, Šoštarić Siniša,  Kuhar Ivica i Žibrat Davor
11 SYNERGIA – SOKOLI Petljak Željko 095/7650-673 Petljak Željko, Petak Željko, Pavlović Emil i Lehpamer Marijan
12 STK SAMOBOR 2 Znika Krunoslav

091/3366-507

Matijašec Damir, Murvaj Zoran, Medvedović Ivana i Horvat Lovro

FOTO – EKIPE SAMOBORKE LIGE

  1. Jesen 2014. pogled
  2. Proljeće 2015. pogled
  3. Jesen 2015. pogled
  4. Proljeće 2016. ekipno i pojedinačno
  5. Jesen 2016. ekipno i pojedinačno
  6. Proljeće 2017. ekipno  i pojedinačno
  7. Jesen 2017. ekipno i pojedinačno
  8. Proljeće 2018. ekipno i pojedinačno
  9. Jesen 2018. ekipno i pojedinačno
  10. proljeće  2019. ekipno i pojedinačno