1. EKIPNO PRVENSTVO SAMOBORSKA LIGA MO i GČ jesen 2023.

doigravanje od 1-4 mjesta

1.kol Rezultat
08.-12.01. MO VRHOVČAK GČ Južno Naselje 7-3
MO VRBOVEC MO OTRUŠEVEC 3-7
2.kol
15.-20.01. MO OTRUŠEVEC MO VRHOVČAK 0-10
GČ Južno Naselje MO VRBOVEC 8-2
3.kol
22.-26.01.2024. MO VRHOVČAK MO VRBOVEC 9-1
GČ Južno Naselje MO OTRUŠEVEC 2-8

doigravanje od 5-7 mjesta

1.kol Rezultat
08.-12.01. MO KLAKE MO CERJE 4-6
MO JARUŠJE
2.kol
15.-20.01. MO JARUŠJE MO KLAKE
MO CERJE
3.kol
22.-26.01.2024. MO KLAKE
MO CERJE MO JARUŠJE

Prvi dio prvenstva

1.kolo Rezultat
MO Jarušje MO Otruševec 1-9
09. – 13.10. GČ Južno naselje
MO Cerje MO Klake 4-6
MO Vrbovec MO Vrhovčak 4-6
2.kolo
MO Otruševec MO Vrhovčak 5-5
16. – 20.10. MO Klake MO Vrbovec 2-8
GČ Južno naselje MO Cerje 8-2
MO Jarušje
3.kolo
MO Otruševec
23. – 27.10. MO Cerje MO Jarušje 10-0
MO Vrbovec GČ Južno naselje 7-3
MO Vrhovčak MO Klake 10-0
4.kolo
MO Otruševec MO Klake 7-3
06.-10.11. GČ Južno naselje MO Vrhovčak 2-8
MO Jarušje MO Vrbovec 1-9
MO Cerje
5.kolo
MO Cerje MO Otruševec 3-7
13. – 17.11. MO Vrbovec
MO Vrhovčak MO Jarušje 9-1
MO Klake GČ Južno naselje 2-8
6.kolo
MO Otruševec GČ Južno naselje 3-7
20. – 24.11. MO Jarušje MO Klake
MO Vrhovčak
MO Cerje MO Vrbovec 2-8
7.kolo
MO Vrbovec MO Otruševec 5-5
27.11. – 01.12. MO Vrhovčak MO Cerje 10-0
MO Klake
GČ Južno naselje MO Jarušje 10-0

tablica nakon prvog dijela prvenstva

Ekipa Odigrano Pobjede Neriješeno Porazi Mečevi Bodovi
1. MO Vrhovčak 6 5 1 0 48 12 16
2. MO Vrbovec 6 4 1 1 41 19 13
3. GČ Južno naselje 6 4 0 2 38 22 12
4. MO Otruševec 6 3 2 1 36 24 11
5. MO Klake 5 2 0 3 17 33 3
6. MO Cerje 6 1 0 5 21 39 3
7. MO Jarušje 5 0 0 5 3 47 0
1. 16 1 Pavlin Alojz
2. 15 3 Lovro Noršić
3. 14 4 Božidar Vugrin
4. 14 3 Komlinović Krešo
5. 14 4 Vrbančić Marijan
6. 14 1 Regović Moreno
7. 12 3 Vrbančić Ivica
8. 11 7 Jozić Lovro
9. 10 5 Vrančić Petar
10. 8 7 Carić Nikola
11. 8 6 Matijaščić Božidar
12. 7 8 Srdar Božo
13. 5 7 Fabekovec Oliver
14. 4 7 Radelja Tomislav
15. 4 4 Rapaić Luka
16. 3 0 Jurković Saša
17. 3 5 Kosaber Igor
18. 3 9 Geušić Dean
19. 3 4 Čulafić Danijel
20. 3 2 Pavlin Marko
21. 2 13 Babojelić Mihael
22. 2 5 Luka Noršić
23. 1 1 Vid Noršić
24. 1 1 Babojelić Danijel
25. 1 8 Luka Grgić
26. 1 0 Mario Soldo
27. 0 2 Terihaj Tomica
28. 0 3 Fresl Ivan
29. 0 12 Babojelić Mirko
30. 0 15 Pap Ivan

Početak lige je od ponedjeljka 13.03.2023. godine

Domaćini su ekipe s lijeve strane tablice. Domaćini nude dva termina u tjednu od kojeg jedan se mora prihvatiti

Po završetku prvog djela lige (7. kola) igra se Play off prvo plasirane četiri ekipe lige i zadnje plasirane  ekipe lige igraju svaki sa svakim za konačni poredak 1-4 i 5-8 mjesta. Ekipa koja je bila domaćin u redovnom dijelu biti će gost u play off-u.

Molim poštujete kola igranja sa što manje odgoda

Zapisnik se slika ili skenira i šalje u roku od 24 h na adresu krunoslav.znika@gmail.com. Voditelj lige je Krunoslav Znika (091/3366-507)

Ekipe, voditelji ekipa i igrači

1 GČ Južno naselje Saša Jurković

091/9301-051

 

Saša Jurković, Mario Soldo, Luka Rapaič, Lovro Jozić, Krešo Komlinović i Danijel Čulafić.
2 MO Vrbovec Vrbančic Ivica 098/9369-553 Ivica Vrbančić, Marijan Vrbančić, Petar Vrančić i Franc Mihelić
3. MO Vrhovčak Božidar Matijaščić 091/3000-005 Božidar Matijaščić, Marko Bljaić, Marko Pavlin, Alojz Pavlin, Moreno Regović, Marinko Mandić
4 MO Klake Terihaj Marko 091/163-9882 Igor Kosaber, Oliver Fabekovec, Tomislav Radelja, Tomica Terihaj i Marko Terihaj.
5 MO Jarušje Mihael Babojelić – 091/954-1293 Mihael Babojelić, Danijel Babojelić, Mirko Babojelić, Ivica Ivanušević, Ivan Pap
6 MO Hrastina Krešimir Takač

091/3325-519

Krešimir Takač, ostali igrači do 06.10.
7 MO Otruševec Luka Noršić 099/6420-314 Luka Noršić, Lovro Noršić, Luka Grgić, Igor Runtas, Vid Noršić, Karlo Runtas, Tomislav Klakočer, Lucija Runtas
8 MO Cerje Nikola Carić

091 527 5575

Nikola Carić, Božo Srdar, Ivica Fresl, Branko Kupres i Dean Geušić

 

1. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

2. Samoborska liga MO i GČ pogled

3. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

4. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

5. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

6. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

GALERIJA SLIKA pogled