Samoborska liga MO i GČ jesen 2022.

  1. MO Otruševec
  2. MO Vrhovčak
  3. GČ Južno naselje
  4. MO Vrbovec 2
  5. MO Klake
  6. GČ Centar
  7. MO Vrbovec 1
  8. MO Jarušje
  9. MO Petkov Breg

 doigravanje od 1-4 mjesta

1.kol Rezultat
09.-14.01. MO VRHOVČAK MO VRBOVEC 2 9-1
GČ Južno Naselje MO OTRUŠEVEC 3-7
2.kol
16.-20.01. MO OTRUŠEVEC MO VRHOVČAK 6-4
MO VRBOVEC 2 GČ Južno Naselje 4-6
3.kol
 23.-27.01. MO VRHOVČAK GČ Južno Naselje 6-4
MO VRBOVEC 2 MO OTRUŠEVEC 2-8
  1. Samoborska liga MO i GČ jesen 2022. doigravanje od 5-8 mjesta
1.kol Rezultat
09.-14.01. MO KLAKE MO VRBOVEC 1
GČ CENTAR MO JARUŠJE 8-2
2.kol
16.-20.01. MO JARUŠJE MO KLAKE 2-8
MO VRBOVEC 1 GČ CENTAR
3.kol
 23.-27.01. MO KLAKE GČ CENTAR 5-5
MO VRBOVEC 1 MO JARUŠJE

4. EKIPNO PRVENSTVO SAMOBORSKA LIGA MO i GČ JESEN 2022.

  1. .kolo Rezultat
    MO PETKOV BREG MO VRBOVEC 2 7-3
    03.-07.10. MO OTRUŠEVEC
    MO JARUŠJE GČ CENTAR 2-8
    MO VRHOVČAK MO KLAKE 10-0
    MO Vrbovec 1 GČ JUŽNO NASELJE 5-5
    2.kolo
    MO VRBOVEC 2 GČ JUŽNO NASELJE 4-6
    10.-14.10. MO KLAKE MO Vrbovec 1 3-7
    GČ CENTAR MO VRHOVČAK 0-10
    MO JARUŠJE
    MO PETKOV BREG MO OTRUŠEVEC 9-1
    3.kolo
    MO OTRUŠEVEC MO VRBOVEC 2 7-3
    17.-21.10. MO JARUŠJE MO PETKOV BREG 1-9
    MO VRHOVČAK
    MO Vrbovec 1 GČ CENTAR 6-4
    GČ JUŽNO NASELJE MO KLAKE 9-1
    4.kolo
    MO VRBOVEC 2 MO KLAKE 8-2
    24.-28.10. GČ CENTAR GČ JUŽNO NASELJE 1-9
    MO Vrbovec 1
    MO PETKOV BREG MO VRHOVČAK 2-8
    MO OTRUŠEVEC MO JARUŠJE 9-1
    5.kolo
    MO JARUŠJE MO VRBOVEC 2 0-10
    07.-11.11 MO VRHOVČAK MO OTRUŠEVEC
    MO Vrbovec 1 MO PETKOV BREG
    GČ JUŽNO NASELJE
    MO KLAKE GČ CENTAR 8-2
    6.kolo
    MO VRBOVEC 2 GČ CENTAR 6-4
    14.-18.11. MO KLAKE
    MO PETKOV BREG GČ JUŽNO NASELJE 3-7
    MO OTRUŠEVEC MO Vrbovec 1
    MO JARUŠJE MO VRHOVČAK 0-10
    7.kolo
    MO VRHOVČAK MO VRBOVEC 2 8-2
    21.-25.11. MO Vrbovec 1 MO JARUŠJE 8-2
    GČ JUŽNO NASELJE MO OTRUŠEVEC 5-5
    MO KLAKE MO PETKOV BREG 0-10
    GČ CENTAR
    8.kolo
    MO VRBOVEC 2
    28.11. – 02.12. MO PETKOV BREG GČ CENTAR 0-10
    MO OTRUŠEVEC MO KLAKE 8-2
    MO JARUŠJE GČ JUŽNO NASELJE 0-10
    MO VRHOVČAK MO Vrbovec 1 10-0
    9.kolo
    MO Vrbovec 1 MO VRBOVEC 2 1-9
    05.-12.12. GČ JUŽNO NASELJE MO VRHOVČAK 5-5
    MO KLAKE MO JARUŠJE 7-3
    GČ CENTAR MO OTRUŠEVEC 1-9
    MO PETKOV BREG

Skor nakon prvog kruga

mjesto pobjeda poraz mjesto pobjeda poraz mjesto pobjeda poraz
1. 19 1 Pavlin Alojz 14. 10 2 Jurković Saša 27. 4 20 Babojelić Mihael
2. 18 2 Bljaić Marko 15. 9 6 Bejdić Denis 28. 3 0 Runtas Igor
3. 18 3 Komlinović Krešo 16. 9 15 Milan Mihaldinec 29. 3 1 Matijaščić Božidar
4. 15 3 Noršić Lovro 17. 8 7 Vrbančić Ivica 30. 3 4 Velimir Stunja
5. 15 9 Vrbančić Marijan 18. 8 7 Grgić Luka 31. 3 6 Noršić Luka
6. 13 4 Rapaić Luka 19. 8 0 Mandić 32. 3 8 Vrančić Ivan
7. 13 4 Dražen Botički 20. 7 12 Fabekovec Oliver 33. 2 1 Runtas Lucija
8. 12 3 Josip J. Stunja 21. 6 8 Terihaj Tomica 34. 2 7 Jandrečić Valter
9. 11 13 Franjo Hrelja 22. 6 15 Antolović Roberto 35. 1 8 Terihaj Dražen
10. 11 8 Vrančić Petar 23. 5 16 Kosaber Igor 36. 1 7 Reščić Tomislav
11. 11 8 Petar Vrančić 24. 5 6 Franc Mihelić 37. 0 3 Žganjer Ivan
12. 10 1 Regović Moreno 25. 5 10 Soldo Mario 38. 0 24 Babojelić Mirko
13. 10 8 Maglić Krunoslav 26. 4 20 Babojelić Danijel
  1. Početak lige je od ponedjeljka 03.10.2022. godineDomaćini su ekipe s lijeve strane tablice. Domaćini nude dva termina u tjednu od kojeg jedan se mora prihvatitiPo završetku prvog djela lige (9. kola) igra se Play off prvo plasirane četiri ekipe lige i zadnje plasirane  ekipe lige igraju svaki sa svakim za konačni poredak 1-4 i 5-9 mjesta. Ekipa koja je bila domaćin u redovnom dijelu biti će gost u play off-u.

    Molim poštujete kola igranja sa što manje odgoda

    Zapisnik se slika ili skenira i šalje u roku od 24 h na adresu krunoslav.znika@gmail.com. Voditelj lige je Krunoslav Znika (091/3366-507)

    Ekipe, voditelji ekipa i igrači

    1 GČ Južno naselje Saša Jurković

    091/9301-051

     

    Saša Jurković, Luka Rapaić, Mario Soldo i Krešo Komlinović.
    2 MO Vrbovec 2 Vrbančic Ivica 098/9369-553 Ivica Vrbančić, Marijan Vrbančić, Petar Vrančić. Franc Mihelić i Vlado Lastovčić
    3. MO Vrhovčak Božidar Matijaščić 091/3000-005 Božidar Matijaščić, Marko Bljaić, Marko Pavlin, Alojz Pavlin, Moreno Regović, Ivan Runtas
    4 MO Klake Terihaj Tomica

    099/ 7216-490

    Tomica Terihaj, Dražen Terihaj, Marko Terihaj, Oliver Fabekovec, Valter Jandrečić i Igor Kosaber
    5 MO Jarušje Mihael Babojelić – 091/954-1293 Mihael Babojelić, Danijel Babojelić, Mirko Babojelić, Ivica Ivanušević
    6 GČ Centar Milan Mihaldinec

    098/384-229

    Ivan Žganjer, Roberto Antolović, Danijel Majcen, Franjo Hrelja,  Milan Mihaldinec i Mario Vrbančić
    7 MO Vrbovec 1 Krunoslav Maglić 099/7853-208 Ivan Brdarić,Josip Mihelić,Krunoslav Maglić,Jurica Dragoša,Ivan Vrančić,Petar Vrbančić, Ivan Mihelić, Tomislav Reščić
    8 MO Otruševec Luka Noršić 099/6420-314 Luka Noršić, Lovro Noršić, Luka Grgić, Igor Runtas, Vid Noršić, Karlo Runtas, Tomislav Klakočer, Lucija Runtas
    9 MO Petkov Breg Dragutin Stunja 091/5036-970 Stunja Velimir, Botićki Dražen, Stunja Josip, Bejdić Denis,

    1 .Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

2. Samoborska liga MO i GČ pogled

3. Samoborska liga MO i GČ ekipno i pojedinačno

GALERIJA SLIKA pogled