7. Samoborska stolnoteniska liga lnd H. Mihalić,K. Znika, D. Librić, M. Tomislav i N. Gaberc
7. Samoborska stolnoteniska liga ekipno lnd H. Mihalić,K. Znika, D. Librić, M. Tomislav i N. Gaberc
Prvaci 7. Samoborske stolnoteniske lige
Prvaci 7. Samoborske stolnoteniske lige
7. Samoborska stolnoteniska liga pojedinačno 10.02.02018.
7. Samoborska stolnoteniska liga pojedinačno 10.02.02018.
7. Samoborska stolnoteniska liga pojedinačno
7. Samoborska stolnoteniska liga pojedinačno 10.02.2018.
Ekipa Župa Krista Kralja
Ekipa Župa Krista Kralja – jesen 2017.
CB Anastazija
CB Anastazija jesen 2017.
Podomont jesen 2017.
Podomont jesen 2017.
Pobjednici 6. samoborske stolnoteniske lige - Sveta Helena lnd Božidar, Kristijan, Stanislav i Filip
Pobjednici 6. samoborske stolnoteniske lige – Sveta Helena lnd Božidar, Kristijan, Stanislav i Filip
STK Samobor
STK Samobor proljeće 2017.
Samo treba delati
Samo treba delati proljeće 2017.
lnd Pavlić, Znika i K. Golubić
Pojedinačno 6. liga proljeće 2017. lnd Pavlić, Znika i K. Golubić
lnd F. Škiljan i K. Mihaljević
Pojedinačno 6. liga proljeće 2017. lnd F. Škiljan i K. Mihaljević
Pojedinačni turnir 6. samoborske lige
Pojedinačni turnir 6. samoborske lige
 1. mjesto ekipno ekipa Samo treba delati s lijeva na desno: VID NORŠIĆ, MARKO ESKULIĆ, JOACHIM-DIETER BALDEN, MIROSLAV PATEKAR, STANISLAV ESKULIĆ (izbornik), IVAN PATEKAR, KREŠIMIR MIHALJEVIĆ, ŽELJKO STOPIĆ, RENATO KOS
Proljeće 2016. 1. mjesto ekipno ekipa Samo treba delati s lijeva na desno: VID NORŠIĆ, MARKO ESKULIĆ, JOACHIM-DIETER BALDEN, MIROSLAV PATEKAR, STANISLAV ESKULIĆ (izbornik), IVAN PATEKAR, KREŠIMIR MIHALJEVIĆ, ŽELJKO STOPIĆ, RENATO KOS
5. Sam. liga ekipnolnd Sv Helena Jasna Šinko, Samo treba delati M. Eskulić i STK Samobor B. Brglez, V. Viher i K. Znika
5. Sam. liga ekipnolnd Sv Helena Jasna Šinko, Samo treba delati M. Eskulić i STK Samobor B. Brglez, V. Viher i K. Znika
 Samo treba delati prvaci 4. Samoborske lige
Samo treba delati prvaci 4. Samoborske lige
 STK Samobor 2 viceprvaci 4. Samoborske lige
STK Samobor 2 viceprvaci 4. Samoborske lige

samoborskaproljeće2015 (1)

 04.06.2016. pojedinačni turnir 4. Samoborske lige
04.06.2016. pojedinačni turnir 4. Samoborske lige
 lnd Znika, M. Eskolić i Stinčić
Proljeće 2016. pojedinačno lnd Znika, M. Eskolić i Stinčić
 Utješno lnd Jelena i Mihaljević
4. liga Proljeće 2016. utješno nd Jelena i Krešo Mihaljević
 lnd Mihaljević, Šinko i Kos
3. liga jesen 2015. prvaci ekipa STD
 lnd Viher, Šinko i Kr. Znika
3. liga jesen 2015. viceprvaci
 lnd Šinko, Blaževič, Vlahović, Šepl i Ladović
3. liga jesen 2015. treće mjesto Priključak
HSS Samobor - Petrić. J. Čiček, Petrić
2. liga proljeće 2015. HSS Samobor – Petrić. J. Čiček, Petrić
Manja braća - M. Topić, S. Pučić i S. Bekavac
2. liga proljeće 2015. Manja braća – M. Topić, S. Pučić i S. Bekavac
Priključak lnd Vlahović, Tišma i Šepl
1. liga jesen 2014. Priključak lnd Vlahović, Tišma i Šepl
Dodjela odličja
1. liga jesen 2014. treće mjesto Samo treba delati
Grad Samobor lnd Čiček, Glasnović i Znika
1. liga jesen 2014. prvaci Grad Samobor lnd Čiček, Glasnović i Znika
STKI Samobor i Sv Nedelja lnd Osrečki, Šikić i Jozić
1. liga jesen 2014. drugo mjesto STKI Samobor i Sv Nedelja lnd Osrečki, Šikić i Jozić
Foto ekipe Samoborska liga