održalo se u subotu 13.06. u parkiću u bivšoj vojarni. Ugodno vrijeme i dobro raspoloženje uz Igo-Mat ćevape prisutni su uživali u nogometu.

Završno druženje članova Kluba sezona 2025-26.

Završno druženje članova Kluba sezona 2025.-26.