Pristupio klubu (datum, godina)  proljeće 2015.
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni tenis
  • 14.04. 9. kup Stubaka, Oroslavje, mk grupa pogled
  • 04.03. 48. kup Stubice, Donja Stubica, 4. mjesto mk pogled
  • 24. i 25.02. 8. Kup Krapine mamorijal Ivica Švaljek, Krapina, 1/8 f mk pogled
  • 18.02. – 4. OT regije Zabok, 1/8 f pogled
  • 10. i 11.02. 41. memorijal Đ. Dubenik, D. Selo, 1/8 f mk i grupa k pogled
  • 27. i 28.01. 41. memorijal L. Ratković, 1/8 mk  pogled
  • 21.01. Kvalifikacije ekipno mk, D. Selo 2. mjesto pogled
  • 14.01. TOP 8 ZŽ Velika Gorica 1. mjesto mk pogled
  • 2018. godina
  • 03.12. Jastrebarsko 3. OT regije srednje Hrvatska grupa pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca studenog pogled
  • 24. i 25.11. 26. memorijal AT Stipančić mk 1/16f u k grupa pogled
  • 10-12.11. Varaždin, 13. memoM. Abramović  grupa pogled
  • 06.11. Samobor 2.OT Regije, 2. mjesto pogled
  • 28. i 29.10. Dugo Selo, 19. memorijal S. Paar grupa pogled
  • 08.10., Dugo Selo, 1. OT ZŽ, 3. mjesto pogled
  • 23. i 24.09. Bjelovar, 9. kup Grada Bjelovara, mk 1/8f pogled
  • 02.09. Zadar, 13. memorijal BT Amižić mk ne prolazi grupu pogled
  • 26. i 27.08. Paga, 8. kupa Grada Paga, k ne prolazi grupu, mk 1/4 f pogled
  • 04.06. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 4. mj u nmk i 4. mj. u mk pogled
  • 13.05. Osijek TOP 12 nasmlađekadetkinja 8. mjesto pogled
  • 28.-30.04. Zagreb – 64. Zagiping, nmk glavni turnir grupa, ekipno glavni turnir grupa 4. mjesto pogled
  • 02.04. Sv Nedlja 6. OT ZŽ 1/4f pogled
  • 19.03. Dugo Selo – Županijska liga 2. mjesto pogled
  • 12.03. Jaska, 5. OT ZŽ, 1/4 f nmk  pogled
  • 25. i 26.02. Krapina, 4. HSTS, 1/16 f nmk pogled
  • 11. i 12.02. Dugo Selo – 40. memorijal Đuro Dubenik – 1/8 f nmk pogled
  • 05.02. Velika Gorica – 4. OT ZŽ  2. mjesto nmk pogled
  • 14.01 Koprivnica 2.HSTS, nije prošla grupu pogled
  • 2017. godina
  • 04.12. Zagreb – TOP 8 ZŽ, 5. mjesto nmk pogled
  • 27.11. Jastrebarsko – 3. OT ZŽ 3. mjesto pogled
  • 18.-19.11. Zagreb – 24. memorijal AT Stipančić, nmk 1/8 f pogled
  • 23.10. Samobor – 14.OPS i 2. OT ZŽ, 1/4f nmk i grupa mk pogled
  • 15.10. – Osijek – 18. memorijal Matija Gregić, ne prolazi grupu pogled
  • 24.09. – Bjelovar – 7. kupa Grada Bjelovara 1/8 f pogled
  • 18.09. Dugo Selo – 1. OT zagrebačke županije – 1/4 f
  • 27.-28.08. Pag – nmk i mk nije prošla grupu pogled
  • 20.-22.05. Zagreb 63. Zagiping kvalifikacije prolazi grupu pogled
  • 17.04. Velika Gorica 2. TOP 8 ZŽ, 8. mjesto pogled
  • 02.04. Županijska Liga nada 3. mjesto pogled
  • 13.03. Sv Nedelja 6. OT ZŽ nije prošla grupu pogled
  • 21.02. Dugo Selo 5. OT ZŽ, nije prošla grupu pogled
  • 24.01. Samobor 4. OT Zagrebačke županije nije prošla grupu pogled
  • 2016. godina
Petra Gović