1. EKIPNO PRVENSTVO SAMOBORSKA LIGA PROLJEĆE 2019.
1.kolo   Rezultat
  GRAD SAMOBOR   HOSTEL SAMOBOR  
11.-15.03.. ŽUPA KRISTA KRALJA   SYNERGIA – SOKOLI  
  SYNERGIA – TIGROVI   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
  STK SAMOBOR 2   BONACA  
  HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
  STK SAMOBOR 1   SAMO TREBA DELATI  
2.kolo    
  HOSTEL SAMOBOR   SAMO TREBA DELATI  
18.-22.03. SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM   STK SAMOBOR 1  
  BONACA   HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA  
  ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.   STK SAMOBOR 2  
  SYNERGIA – SOKOLI   SYNERGIA – TIGROVI  
  GRAD SAMOBOR   ŽUPA KRISTA KRALJA  
3.kolo    
  ŽUPA KRISTA KRALJA   HOSTEL SAMOBOR  
25.-29.03. SYNERGIA – TIGROVI   GRAD SAMOBOR  
  STK SAMOBOR 2   SYNERGIA – SOKOLI  
  HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
  STK SAMOBOR 1   BONACA  
  SAMO TREBA DELATI   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
4.kolo  
  HOSTEL SAMOBOR   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
01.-05.04. BONACA   SAMO TREBA DELATI  
  ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.   STK SAMOBOR 1  
  SYNERGIA – SOKOLI   HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA  
  GRAD SAMOBOR   STK SAMOBOR 2  
  ŽUPA KRISTA KRALJA   SYNERGIA – TIGROVI  
5.kolo  
  SYNERGIA – TIGROVI   HOSTEL SAMOBOR  
08.-12.04. STK SAMOBOR 2   ŽUPA KRISTA KRALJA  
  HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   GRAD SAMOBOR  
  STK SAMOBOR 1   SYNERGIA – SOKOLI  
  SAMO TREBA DELATI   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
  SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM   BONACA  
6.kolo  
  HOSTEL SAMOBOR   BONACA  
15.-09.04. ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
  SYNERGIA – SOKOLI   SAMO TREBA DELATI  
  GRAD SAMOBOR   STK SAMOBOR 1  
  ŽUPA KRISTA KRALJA   HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA  
  SYNERGIA – TIGROVI   STK SAMOBOR 2  
7.kolo  
  STK SAMOBOR 2   HOSTEL SAMOBOR  
22.04.-03.05. HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   SYNERGIA – TIGROVI  
  STK SAMOBOR 1   ŽUPA KRISTA KRALJA  
  SAMO TREBA DELATI   GRAD SAMOBOR  
  SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM   SYNERGIA – SOKOLI  
  BONACA   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
8.kolo  
  HOSTEL SAMOBOR   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
06.-10.05. SYNERGIA – SOKOLI   BONACA  
  GRAD SAMOBOR   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
  ŽUPA KRISTA KRALJA   SAMO TREBA DELATI  
  SYNERGIA – TIGROVI   STK SAMOBOR 1  
  STK SAMOBOR 2   HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA  
 

 

 

 

       
9.kolo  
  HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   HOSTEL SAMOBOR  
13.-17.05. STK SAMOBOR 1   STK SAMOBOR 2  
  SAMO TREBA DELATI   SYNERGIA – TIGROVI  
  SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM   ŽUPA KRISTA KRALJA  
  BONACA   GRAD SAMOBOR  
  ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.   SYNERGIA – SOKOLI  
10.kolo  
  HOSTEL SAMOBOR   SYNERGIA – SOKOLI  
20.-24.05. GRAD SAMOBOR   ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.  
  ŽUPA KRISTA KRALJA   BONACA  
  SYNERGIA – TIGROVI   SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM  
  STK SAMOBOR 2   SAMO TREBA DELATI  
  HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA   STK SAMOBOR 1  
11.kolo  
  STK SAMOBOR 1   HOSTEL SAMOBOR  
27.-31.05. SAMO TREBA DELATI   HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA  
  SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM   STK SAMOBOR 2  
  BONACA   SYNERGIA – TIGROVI  
  ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o.   ŽUPA KRISTA KRALJA  
  SYNERGIA – SOKOLI   GRAD SAMOBOR  

 

Početak lige je od ponedjeljka 11.03.2019. godine

Domaćini su ekipe s lijeve strane tablice. Domaćini nude dva termina u tjednu od kojeg jedan se mora prihvatiti

Po završetku prvog djela lige igra se jednodnevni finale four – tko prvi dođe do pet pobjeda (1-4, 2-3, pobjednici za prvo mjesto izgubljeni za treće) (5-8, 6-7, ..) (9-11 mjesta igra se svaki s svakim)

Molim poštujete kola igranja sa što manje odgoda

Zapisnik se slika ili skenira i šalje u roku od 24 h na adresu krunoslav.znika@gmail.com. Voditelj lige je Krunoslav Znika (091/3366-507)

Ekipe, voditelji ekipa i igrači-ice

 

1 HOSTEL SAMOBOR Medved Tomislav 091/3323-091 Vrhovski Tomislav, Kraljević Ante, Medved Tomislav, Sirčević Miroslav, Dražen Librić, Znika P. i Curman Branko
2 SAMOBORSKA PIVOVARA RAZUM Šepl Ivan

091/3367-222

Šepl Ivan, Vlahović Mario, Damir Ladović, Tomislav Blažević, Škiljan Felix i Matko Ladović
3. SYNERGIA – TIGROVI Osrečki Zoran 091/8813-022 Osrečki Zoran, Stinčić Tomo, Jozić Viktor
4 STK SAMOBOR 2 Brglez Bernard 091/1735-131 Brglez Bernard, Karas Marijan, Horvat Lovro, Ivančević Dražen, Vitko Dražen, Emil Pavlović i Knežević Karlo
5 ŠKALAC INSTALACIJE d.o.o. Škalac Miro 091/2505-846 Škalac Miroslav, Karabaic Hrvoje, Močan Krunoslav, Škvorc Nenad, Ladan Branko, Škalac Lovro
6 SAMO TREBA DELATI Kos Reno

091-3380-041

Kos Renato, Stopić Željko, Balden Joachim Dieter, Mihaljević Krešimir, Pantelić Slobodan,Eskulić Marko, Domijan Nikola i Noršić Vid
7 STK SAMOBOR I Znika Krunoslav

091/3366-507

Viher Vilim, Tomislav Glad, Knežević Ivan, Krnić Lucija, Znika Ana i Gojković Neva
8 ŽUPA KRISTA KRALJA Brunović Dražen 095/5870-957 Brunović Hrvoje, Brunović Dražen, Frkin Josip, Oslaković Milan i Mandić Marinko
9 HVIDRA SAMOBOR i SV NEDELJA Klasan Danko 091/7987-459 Pavlić Stanislav, Tomić Ilija, Klasan Danko, Petrić Božidar, Bilić Davor, Jozić Pavao i Bervanakis Marko
10 BONACA Kuhar Ivica 091/5404-069 Hajduković Dragan, Alexandar Hohla, Kuhar Stjepan, Šoštarić Siniša,  Kuhar Ivica i Žibrat Davor
11 SYNERGIA – SOKOLI Petljak Željko 095/7650-673 Petljak Željko, Šinko Jasna, Petak Željko i Čalić Vedran
12 GRAD SAMOBOR Znika Krunoslav

091/3366-507

Stanec Željko, Horvat Juro, Džepina Marinko, Kižlin Marijan, Grgečić Petar i Znika Krunoslav

arhiva

10. stolnotensika Samoborska liga