Ime i prezime Lovro Škalac
Mjesto, godina i datum
Početak igranja stolnog tenisa studeni 2014.
Pristupio klubu (datum, godina)
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni tenis
  • 09.12. – 3. OT Regije SH, Velika Gorica, 1. mjesto mk pogled
  • 23. i 24.11. – 26. memorijal AT Stipančić, Zagreb,  mk 1/16 i k grupa pogled
  • 18.11. – 2. OT Regije SH, Jastrebarsko, 2. mjesto pogled
  • 9.-11.11. – 48. kup Varaždina, grupa pogled
  • 28.10. – 20. memroijal S. Paar, D. Selo – 1/16 f pogled
  • 23.09. – 10. kup Grada Bjelovara, 1/8 f pogled
  • 25.-27.05. PH mk i j, Osijek, pojedinačno grupa, mješovito s L. Krnić 1/8 f pogled
  • 20.-22.04, 65. Zagiping, pojedinačno prošao kvalifikacije, glavni turnir grupa pogled
  • 14.04. kvalifijacije PH, Dugo Selo kvalificirao
  • 04.03. 48. kup Stubice, Donja Stubica, 1/4 f mk pogled
  • 24. i 25.02. 8. Kup Krapine mamorijal Ivica Švaljek, Krapina, 1/8 f mk pogled
  • 18.02. – 4. OT regije Zabok, drugo mjesto pogled
  • 27. i 28.01. 41. memorijal L. Ratković, 1/8 mk  pogled
  • 2018. godina
  • stolnotenisač-ica mjeseca prosinca pogled
  • 03.12. Jastrebarsko 3. OT regije srednje Hrvatska grupa pogled
  • 24. i 25.11. 26. memorijal AT Stipančić mk grupa pogled
  • 06.11. Samobor 2.OT Regije, 1/4 f pogled
  • 28. i 29.10. Dugo Selo, 19. memorijal S. Paar grupa pogled
  • 23. i 24.09. Bjelovar, 9. kup Grada Bjelovara, ne prolazi grupu pogled
  • 04.06. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 4. mj u nmk pogled
  • 28.-30.04. Zagreb – 64. Zagiping, nmk glavni turnir grupa,  pogled
  • 02.04. Sv Nedlja 6. OT ZŽ 1/4f pogled
  • 19.03. Dugo Selo – Liga nada 2. mjesto pogled
  • 12.03. Jaska, 5. OT ZŽ, 1/4 f nmk  pogled
  • 17.12. Zagreb – Božićni turnir – 3. mjesto pogled
  • 04.12. Zagreb – TOP 8 ZŽ, 6. mjesto nmk pogled
  • 27.11. Jastrebarsko – 3. OT ZŽ 3. mjesto pogled
  • 18.-19.11. Zagreb – 24. memorijal AT Stipančić, nmk nije prošao grupu pogled
  • 11.-13.11. Varaždin – 12. memrijal M. Abramović, nmk 3 u grupi pogled
  • 29.10. Dugo Selo – 18. memorijal Saša Paar 1/16 f pogled
  • 23.10. Samobor – 14.OPS i 2. OT ZŽ,  1/4f nmk pogled
  • 24.09. – Bjelovar – 7. kupa Grada Bjelovara 1/8 f pogled
  • 18.09. Dugo Selo – 1. OT zagrebačke županije – 1/4 f
  • 21.02. Dugo Selo 5. OT ZŽ, nije proša grupu pogled
  • 6. i 7.02 . 39. memorijal Đuro Dubenik u D. Selu jedna pobjeda u grupi pogled
  • 2016.
  • 20. i 21.11 – 23. memorijal A. Tova Stipančić –  grupa pogled
  • 13.-15.11. – 45. kup Varaždina, jedna pobjeda u grupi pogled
  • 3. OT Zagrebačke županije, 8.11. Jastrebarsko, nije prošao grupu pogled
  • 17. memorijal Saša Paar, 24. i 25.10. Dugo selo nije prošao grupu pogled
  • 13. OPS i 2. OTZŽ, Samobor 18.10., nije prošao grupu pogled
  • 26. i 27.09. – 7. kup Grada Bjelovara nije prošao grupu pogled
  • 19.09. – 1. OT Zagrebačke županije, D. Selo nije proša grupu
  • 24.05. Liga nada – 4 mjesto pogled
  • 12.04. Samobor 6. OT ZŽ nije prošao grupu
  • 15.03. Samobor 5. OT Zagrebačke županije pogled
  • Zimsko prvenstvo Kluba – početnici 3. mjesto pogled
  • 2015. godina

 

Škalac Lovro