U subotu 30. studenog odigrano je 5 kolo 1. HL zapad žene i muški

Stolnotenisačice su gostovale u Baškoj Vodi kod ekipe STK Urania i izgubile s 4:0 pogled. Umor od dugog puta jedan od uzroka su porazu, no djevojke se vesele proljetnom uzvratu u Samoboru.

StolnotenisačI u prvom meču s drugoplasiranom ekipom lige STK Velikom Goricom Stanfar odigravaju dobri utakmicu i pobijeđuju s 4:2 pogled Jalžabetić bilježi dvije pobijede Petar Znika i Kantoci po jednu. U drugom susretu kola protiv STK Zagreba nakon lošeg otvaranja i gubitka 0:2 Petar Znika uspijeva smanjiti rezultata na 1:2. U igri parova nakon set lopte u prvom setu koju domaći igrači ne realiziraju par odlazi na stranu gostiju. Jalžabetić uspijeva smanjiti na rezultat na 3:2, no opet u neizvjesnom meču gosti uspijvaju i po treći puta u petom setu pobijediti 3:2 i zasluženo završiti susret u svoju korist s 4:2 pogled. Ovim rezultatima Samoborci preskaču Velikogoričane i trenutno se nalaze na drugom mjestu ljestvice pogled

Za tjedan dana igra se posljednje 6. kolo jesenskog dijela lige. Samoborke ugošćuju ekipe STK Jaska i STK Sveta Nedelja-Novaki, dok muška ekipa gostuje u Zadru kod prvoplasirane ekipe lige  STK Donat
Muška ekipa Samobora sezona 2019.-20. lnd T. Glad, A. Jalžabetić, P. Znika i L. Kantoci