odigrano je 29.01.2022. godine s 100 % učinkom.

Muška ekipa na gostovanju u Dugoj Resi kod istoimenog domaćina nastavila je s pobjedama. Uz tri pobijede Jalžabetića, Zeljka i Petra Znika u pojedinačnim susretima, par Zeljko-Znika ostvaruju ukupnu rezultat 4-0 bez izgubljenoga seta pogled. Za tri tjedna se nastavlja liga i u 9. kolu Samoborci idu na važna gostovanja u Dugo Selo i Veliku Goricu.

Djevojke u sastavu Klara i Ana Znika i Neva Gojković, su kao gošće u prvim susretu kola u Puli protiv istoimenog domaćina, inače druge ekipe lige, imale tvrdu utakmicu. Kod vodstva Samoborki 2-1  par Ana Znika i Gojković imaju rezultat 2-0 i vodstvo u trećem setu 9-7. No Puljanke uspijevaju preokrenuti i pobjeđuju 3-2. Ana Znika u neizvjesnom susretu u petom setu uspijeva Nikolinu Miličević ostaviti na devet i dovesti Samoborke u vodstvo 3-2. Neva Gojković u susretu protiv Mie Buić u petom setu gubi 7-10, no uspijeva biti smirena i s 12-10 donijeti pobjedu za ukupni rezultat 4-2 pogled. Na krilima pobjede Samoborke u drugom susretu kola u Poreču kod ekipe STK Jadrana pobjeđuju s 4-2, uz dvije pojedinačne pobjede Ane Znika i Neve Gojković. Za tri tjedna Samoborke gostuju u Jastrebarskom i Donjoj Stubici.