odigrano je u subotu 18.11.2023.

Samoborske stolnoteniske zmajice u 1. HL zapad u prvoj utakmici u Crikvenci protiv istoimenog domaćina dolaze do pobjede 4-2. U prva tri neizvjesna meča u pet setova nakon što Zara Ilić gubi 9-11, Ana Znika uspijeva pobijediti 12-10 spasivši jednu meč loptu, Tena Kovaček  peti set protiv Ane Krupski dobiva 11-6 i nakon uvjerljive pobjede Ilić i Znika u paru zmajice mirno privode meč kraju pogled. U Poreču protiv STK Jadrana nakon tri i pol sata igre Tena Kovaček donosi zadnji bod pobijedivši Emu Brizić u petom setu 16-14. Bilježe se dvije pobjede Ane Znike jedna Zare Ilić i spomenuta Tene Kovaček pogled. Zmajice su trenutno na četvrtom mjestu na ljestvici s 10 bodova pogled. Za dva tjedna se igra 6. kolo i Samoborke su domaćini ekipama Dugog Sela i Svete Nedelje.

Samoborski zmajevi u 1. HL zapad u gostima gube obje utakmice s 4-1. U prvoj utakmici u Kukuljanovu protiv istoimenog domaćina jedinu pobjedu donosi Hrvoje Mihalić pogled, dok drugu utakmicu u Rijeku kod STK Srdočija bod donosi par Mihalić Brakus pogled. Nakon pet zmajevi su trenutno na 6. mjestu ljestvice pogled

Mladi samoborski zmajevi u 2. HL regija srednja Hrvatska  u Ogulinu kod STK Kleka gube 4-0 dok u Jastrebarskom kod STK Jaske pobjeđuju s 4-2.