OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rujan 2014.

Ime i prezime ANA ZNIKA
Mjesto, godina i datum rođenja
Početak igranja stolnog tenisa 05. mjesec2012.
Pristupio klubu (datum, godina) 2012.
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni teni
  • 14.04. 9. kup Stubaka, Oroslavje, 1. mjesto kadetkinje pogled
  • 25.03. 6. OT regije Sred. Hrvatske, Sv Nedelja, grupa pogled
  • 24. i 25.02. 8. Kup Krapine mamorijal Ivica Švaljek, Krapina, 1/8 f mk pogled
  • 10. i 11.02. 41. memorijal Đ. Dubenik, D. Selo, grupa mk pogled
  • 8.02. Skupština priznanje za najviše dolazaka pogled
  • 27. i 28.01. 41. memorijal L. Ratković, grupa mk  pogled
  • 21.01. Kvalifikacije ekipno mk, D. Selo 2. mjesto pogled
  • 14.01. TOP 8 ZŽ Velika Gorica 2. mjesto mk pogled
  • 2018. godina
  • stolnotenisač-ica mjeseca studenog i prosinca pogled
  • 03.12. Jastrebarsko 3. OT regije srednje Hrvatska 1. mjesto mk pogled
  • 24. i 25.11. 26. memorijal AT Stipančić mk 1/16f pogled
  • 10-12.11. Varaždin, 13. memoM. Abramović 3. mjesto ekipno i 1/16 f pojedinačno pogled
  • 06.11. Samobor 2.OT Regije, 1. mjesto pogled
  • 28. i 29.10. Dugo Selo, 19. memorijal S. Paar 1/8 f pogled
  • 08.10., Dugo Selo, 1. OT ZŽ, 2 mjesto pogled
  • 23. i 24.09. Bjelovar, 9. kup Grada Bjelovara, mk 1/8f pogled
  • 02.09. Zadar, 13. memorijal BT Amižić mk ne prolazi grupu pogled
  • 26. i 27.08. Paga, 8. kupa Grada Paga, k ne prolazi grupu, mk 1/4 f pogled
  • 04.06. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 2. mj u nmk i 3 mj. u mk pogled
  • 20.05. Vražadin, PH j i mk, pojedinačno nije prošla grupu, parovi s Lucijom Krnić 1/4 f pogled
  • 13.05. Osijek TOP 12 nasmlađekadetkinja 3. mjesto pogled
  • 28.-30.04. Zagreb – 64. Zagiping, nmk 1/8 f, ekipno glavni turnir grupa 2. mjesto pogled
  • 23.04. Opatija – 2. Milenij Open, 3. mjesto pogled
  • 02.04. Sv Nedlja 6. OT ZŽ 2. mj nmk i grupa mk pogled
  • stol mjeseca ožujak pogled
  • 25. i 26.03. Pula, Masters – 3. memo D. Šešelja, nije prošla grupu nmk pogled
  • 19.03. Dugo Selo – Liga nada 1. mjesto pogled
  • 12.03. Jaska, 5. OT ZŽ, 3. mjesto nmk  pogled
  • 25. i 26.02. Krapina, 4. HSTS, 1/4 f nmk, u mk ne prolazi grupu pogled
  • 11. i 12.02. Dugo Selo – 40. memorijal Đuro Dubenik – 1/8 f nmk pogled
  • 05.02. Velika Gorica – 4. OT ZŽ 4. mjesto nmk pogled
  • stol mjeseca siječanj pogled
  • 28. 01. Ljubeščica – 3. HSTS 1/8 f mk i j pogled
  • 14. i 15.01 Koprivnica 2.HSTS, 1/4 f nmk i 3. mj u grupi mk pogled
  • 2017. godina
  • 10.12. Koprivnica TOP 12 – 9. mjesto pogled
  • 04.12. Zagreb – TOP 8 ZŽ, 3. mjesto nmk pogled
  • 27.11. Jastrebarsko – 3. OT ZŽ 2. mjesto pogled
  • 18.-19.11. Zagreb – 24. memorijal AT Stipančić, nmk 1/8f, mk nije prošla grupu pogled
  • 11.-13.11. Varaždin – 12. memrijal M. Abramović, nmk 1/8 f, mk 3 u grupi pogled
  • 29.10. Dugo Selo – 18. memorijal Saša Paar 1/8 f pogled
  • 23.10. Samobor – 14.OPS i 2. OT ZŽ,druga mjesto nmk i treća mk pogled
  • 15.10. – Osijek – 18. memorijal Matija Gregić, ne prolazi grupu pogled
  • 24.09. – Bjelovar – 7. kupa Grada Bjelovara 1/4 f pogled
  • 18.09. Dugo Selo – 1. OT zagrebačke županije – 4. mjesto
  • 3. i 4.09. Zadar – Memorijal Barba T. Amidžić-1.HSTS u mk nije prošla grupu pogled
  • 27.-28.08. Pag – 3. mjesto nmk u mk nije prošla grupu pogled
  • 20.-22.05. Zagreb 63. Zagiping ekipno s Patricijom Vrbat pojedinačno ne prolazi grupu pogled
  • 14.05. Osijek Top 12, 8 mjesto pogled
  • stolnotenisačica Kluba za travanj pogled
  • 24.-26.04. Poreč Državno školsko prvenstvo završnica ekipno 4. mjesto pogled
  • 17.04. Velika Gorica 2. TOP 8 ZŽ, 5. mjesto pogled
  • 9. i 10.04. Pula, Masters HSTS-a,  ne prolazi grupu pogled
  • 02.04. Županijska Liga nada 1. mjesto pogled
  • 19.3. Zagreb kvalifikacije za PH mk 4. mjesto pogled
  • 13.03. Sv Nedelja 6. OT ZŽ 1/4f nmk/f pogled
  • 21.02. Dugo Selo 5. OT ZŽ, treća nmk, četvrta mk pogled
  • 6. i 7.02 . 39. memorijal Đuro Dubenik u D. Selu ne prolazi grupu pogled
  • 24.01. Samobor 4. OT Zagrebačke županije 1/4 f pogled
  • 16. i 17.01. 2. HSTS u Dugom Selu, nije prošla grupu pogled
  • 2016. godina
  • 19.12. Božićni turnir u dvorani D. Šurbek u Zagrebu 3. mjesto
  • 6.12. – TOP 8 Zagrebačke županije u Samoboru – 5. mjesto nmk/f pogled
  • 20. i 21.11 – 23. memorijal A. Tova Stipančić – 1/8 f  pogled
  • 13.-15.11. – 45. kup Varaždina, ekipno jedna pobjeda, pojedinačno nije prošla grupu pogled
  • 3. OT Zagrebačke županije, 8.11. Jastrebarsko, 3. mjesto pogled
  • 17. memorijal Saša Paar, 24. i 25.10. Dugo selo nije prošla grupu pogled
  • 13. OPS i 2. OTZŽ, Samobor 18.10., 1/4 f pogled
  • 26. i 27.09. – 7. kup Grada Bjelovara nije prošla grupu pogled
  • 19.09. – 1. OT Zagrebačke županije, D. Selo – 4. mjesto
  • stolnotenisač-ica mjeseca svibnja i lipnja pogled
  • 7.06. TOP 8 ZŽ, Velika Gorica 2. mjesto
  • 24.05. Liga nada – prvo mjesto pogled
  • 15.-17.05. 62. Zagiping u Zagrebu, prolazi grupu, kolo prije glavnog turnira pogled
  • 12.04. Samobor 6. OT ZŽ 3. mjesto
  • 15.03. Samobor 5. OT Zagrebačke županije 4. mjesto pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca siječnja pogled
  • 31.1. D. Selo, 4. OT ZŽ – 3. mjesto pogled
  • 2015. godina
  • 30.11. Velika Gorica TOP 8 ZŽ, 4. mjesto u klincezama i nmk pogled
  • 22.11. Zagreb 22. Tova Stipančić ne prolazi grupu pogled
  • 16.11. Varaždin, 10. memrijal M. Abramović, nije prošla grupu  rezultati
  • 19.10. Samobor 2. OT ZZ i 12 OPS 3. mjesto pogled
  • 21.9. Dugoe selo 1. OZ Zagrebačke Županije 3. mjesto pogled
  • 23. i 24.08. 5. kup Paga nije prošla grupu rezultati
  • stolnotenisačica mjeseca svibnja pogled
  • 6.6. Dugo Selo Final four županijske lige nada prvo mjesto
  • 16.5. Zagreb 61. Zagi-ping igrala ekipno i pojedinačno
  • 6.4. Rugvica TOP 8 Zagrebačke županije 5.  jesto rezultati
  • 23.ožujak 6. OT Zagrebačke županije u Dugom Selu pogled nije prošla grupu
  • 23.veljače, Samobor 5. OT Zagrebačke županije 4. mjesto klinceze pogled
  • 26.1. Velika Gorica 4. OT Zagrebačke županije 4 mjesto
  • 2014. godina
  • 21.12. Zagreb, Arena Prečko turnir Veseli božić – treće mjesto
  • 1.12. Samobor, 1. pozivni STS Zagrebačke županije TOP 8, 7. mjesto klinceze
  • 10.11. 3. OT Zagrebačke županije Jastrebarsko pogled 3. mjesto
  • 20.10.2013. Samobor  11. OPS, 3. mjesto pogled
  • 29.9. 1. OT ZŽ Dugo Selo 5. mjesto klinceze
  • 21.04. Samobor TOP-8 Zagrebačke županije 8. mjesto
  • 7.4. Dugo Selo, 6. OT ZŽ, nije prošla grupu
  • 17.3. Rugviva  5. OZ Zagrebačke županije prošla grupu
  • 4. OTZŽ 17.02. Velika Gorica, nije prošla grupu pogled
  • pohvala trenerice za mjesec siječanj
  • 2013. godina
  • 9.12. 2. Božićni turnir, Zagreb organizaciji STK Rudeš, 2. mjesto
  • 1. pozivni Zagrebačke županije, 2.12. Zagreb Dom sportova, sedmo mjesto pogled
  • 3. OT ZŽ 25.11. Jastrebarsko, nije prošla grupu pogled
  • 21.10. Samobor 10. OPS, prošla grupu četvrt finale
  • odradila ljetne pripreme 2012. u Klokočevcu
Znika Ana