OLYMPUS DIGITAL CAMERArujan 2014.OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ime i prezime
Ostali sportovi, koji GIMNASTIKA (od 2007) i kratko košarka
Početak igranja stolnog tenisa
Pristupio klubu (datum, godina)
  1. 2008
Dosadašnje aktivnosti, rezultati vezane uz stolni tenis
  • 5.-7.04. 3. milenij Open, Opatija 1/4 f k i grupa j pogled
  • 04.03. 48. kup Stubice, Donja Stubica, 3. mjesto j pogled
  • 24. i 25.02. 8. Kup Krapine mamorijal Ivica Švaljek, Krapina, 1/4 f k i 1/8 f j pogled
  • 10. i 11.02. 41. memorijal Đ. Dubenik, D. Selo, 1/4 k i 1/6 f j pogled
  • 8.02. Skupština priznanje za ekipu godine pogled
  • 27. i 28.01. 41. memorijal L. Ratković, 1/4 k  pogled
  • 2018. godina
  • 24. i 25.11. 26. memorijal AT Stipančić k 1/8f u j 1/16f pogled
  • 10-12.11. Varaždin, 13. memoM. Abramović 2. mjesto ekipno i 1/4 f pojedinačno pogled
  • 28. i 29.10. Dugo Selo, 19. memorijal S. Paar k 1/4 f pogled
  • 23. i 24.09. Bjelovar, 9. kup Grada Bjelovara, k 1/4f i j 1/8 f pogled
  • 15.-.17.09. Varaždina Croatia open, glavni ždrijeb pojedinačno pogled
  • 3.09. Zadar, 13. memorijal BT Amižić kadeti 1/4 f pogled
  • 26. i 27.08. Paga, 8. kupa Grada Paga, kadeti 1/4 f, juniori 2. mjesto pogled
  • 24.-30.06. Opatija kamp pogled
  • 27. i 28.05. Osijek TOP 12 j, 10. mjesto pogled
  • 20.05. Vražadin, PH j i mk, pojedinačno nije prošao grupu, parovi s Lukom Dragunom 1/8 f pogled
  • 13. i 14.05. Pula TOP 12 kadeti 10. mjesto pogled
  • 28.-30.04. Zagreb – 64. Zagiping, k 1/16 f, ekipno glavni turnir grupa 2. mjesto pogled
  • 23.04. Opatija – 2. Milenij Open, k 1/16 f pogled
  • 7., 8. i 9.04. Poreč, PH za kadete-inje 1. mjesto ekipno, 1/4 f parovi s Brunom Petekom i 1/8 f pojedinačno pogled
  • 25. i 26.03. Pula, Masters – 3. memo D. Šešelja, j i k neije prošao grupu pogled
  • 4.03. Zagreb, kvalifikacije za PH j, 1/4 f od Burića 2-3
  • 25. i 26.02. Krapina, 4. HSTS, 1/8 f k, u j ne prolazi grupu pogled
  • 11. i 12.02. Dugo Selo – 40. memorijal Đuro Dubenik – 3. mjesto k pogled
  • 28. i 29.01. Ljubeščica – 3. HSTS 1/8 f k i j pogled
  • 27.01. Dugo Selo – županijsko školsko ekipno s Fićom i Dorijanom prvo mjesto
  • 14. i 15.01 Koprivnica 2.HSTS, 1/4 f k i 3. mj u grupi j pogled
  • 2017. godina
  • 10. i 11.12. Ljubeščica TOP 12 7. mjesto pogled
  • 18.-19.11. Zagreb – 24. memorijal AT Stipančić, 1/16 f – k, j nije prošao grupu pogled
  • 11.-13.11. Varaždin – 12. memrijal M. Abramović, k 1/16 f, j 3 u grupi pogled
  • 6.11. Zagreb – Prvenstvo Zagreba, 1/4 f
  • stolnotenisač Kluba za listopad pogled
  • 29.10. Dugo Selo – 18. memorijal Saša Paar 2. mjesto pogled
  • 15.10. – Osijek – 18. memorijal Matija Gregić, 1/4 f pogled
  • stolnotenisač Kluba za rujan pogled
  • 24.09. – Bjelovar – 7. kupa Grada Bjelovara 2. mjesto pogled
  • 16.-18.09. Croopen Varaždin, utješno 1/2f, ekipno s Škodom 2 u grupi, parovi s Škodom 1 kolo pogled
  • 3. i 4.09. Zadar – Memorijal Barba T. Amidžić-1.HSTS u k 1/4f u j 1/16f pogled
  • stolnotenisač Kluba za svibanj pogled
  • 20.-22.05. Zagreb 63. Zagiping ekipno s Lukom Dragunom ne prolaze grupu pojedinačno 3. mjesto pogled
  • 14. i 15. 05. Ljubeščica Top 12 kadeti 11. mjesto pogled
  • 6.-8.05. Dugo Selo PH za mlađe kadete, ekipno  s GSTK Zagreb 1. mjesto, par s Dragunom 1/4f, pojedinačno 1/8f pogled
  • stolnotenisač Kluba za travanj pogled
  • 22.-24.04. PH za kadete Malinska, ekipno 2. mjesto, pojedinačno1/8 f, par 1/4 f pogled
  • 9. i 10.04. Pula, Masters HSTS-a, mk 3 mjesto, k ne prolazi grupu pogled
  • stolnotenisač Kluba za veljača i ožujak pogled
  • 13.03. Sv Nedelja 6. OT ZŽ 1. mjesto k pogled
  • 21.02. Dugo Selo 5. OT ZŽ, treći u j pogled
  • 04.-06.02. Janos Molnar u Budimpešti 1/4 f pogled
  • 30. i 31.01. 3. HSTS Krapina, mk 1/4 f i 1/8 f pogled
  • 28.01. stolnotenisač Kluba za 2015. godinu pogled
  • 16. i 17.01. 2. HSTS u Dugom Selu, 3. mjesto mk, k 1/16 f od Kuzmića pogled
  • 2016. godina
  • 19. i 20.12 TOP 12 mlađih kadeta u Varaždinu 5. mjesto pogled
  • 20. i 21.11 – 23. memorijal A. Tova Stipančić – 1/4 f mk i 1/16 f k pogled
  • 13.-15.11. – 45. kup Varaždina, 1/8 f mlk i k pogled
  • 17. memorijal Saša Paar, 24. i 25.10. Dugo selo 1/16 pogled
  • 13. OPS i 2. OTZŽ, Samobor 18.10., 1/4 f k pogled
  • 3.10. – 18. memorijal Matija Gregić – Osijek, 1/8 f k  rezultati
  • 26. i 27.09. – 7. kup Grada Bjelovara 1. mjesto mk i 1/16 f k pogled
  • 5. i 6.9. 1. HSTS-ov turnir u Opatiji m/k 1/4 f, k 1/8 f rezultati
  • 22.8. 6. kup Grada Paga 3. mjesto ml. kadeti (od Vreska 3-0) pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca svibnja i lipnja pogled
  • 7.06. TOP 8, V. Gorica, 8. mjesto
  • 30. i 31.05. TOP 12 Sv Lovreč 8. mjesto pogled
  • 15.-17.05. 62. Zagiping u Zagrebu, pojdinačno ne prolazi grupu, ekipno s L. Dragunom pogled
  • 1.-3.5. PH u Dugom Selu, ekipno s GSTZ 1. mjesto pojedinačno 1/8f pogled
  • 12.04. Samobor 6. OT ZŽ kadeti nije prošao grupu
  • 07. i 08.03. Krapina 4. HSTS, predaja zbog ozljede pogled
  • 14. i 15.02. Dugo Selo 38. memorijal Đuro Dubenik mk 1/8 od Šanteka, k prvo kolo razigravanja  pogled
  • stolnotenisač-ica mjeseca siječnja pogled
  • 24. i 25.1. Ljubeščica 3. HSTS turnir mk 1/16 f Culjak, kadeti 1/16 f Banek pogled
  • 10. i 11.1. Dugo Selo 2. HSTS turnir mk 1/8 f od Borovnjaka 3/2, kadeti ne prelazi grupu pogled
  • 3.1. Ljubeščica 6. OT 3. mjesto pogled
  • 2015. godina
  • 30.11. Velika Gorica TOP 8 ZŽ, peto mjesto pogled
  • 22.11. Zagreb 22. Tova Stipančić 1/16 f
  • 16.11. Varaždin, 10. memrijal M. Abramoić, 1/16 f od Škode
  • 26.10. Zagreb 16. Saša Paar 1/8 f od Bana
  • 19.10. Samobor 2. OT ZZ i 12 OPS 1/8 f od Benkovića
  • stolnotenisač mjeseca rujna
  • 28.9. Bjelovar 6. kup Grada, 1/8 f od Šanteka
  • 21.9. Dugo Selo 1. OZ Zagrebačke Županije prvo mjesto
  • 31.08. Opatija, 1. turnir HSTS trofej RV, 1/8f od Antolovića
  • 23. i 24.08. 5. kup Paga, kadeti (izgubio grupa Dražić i Bogović), mlađi kadeti 1/8f Švaganović
  • stolnotenisač mjeseca svibnja
  • 31.5. Dugo Selo Liga nada final four 1. mjesto
  • 16.5. Zagreb 61. Zagi-ping drugo kolo kvalifikacija od slovenca, ekipno 2. mjesto kvalikacija s Filipm G.
  • 10.5. Varaždin PH za mlađe kadete nije proša grupu
  • 3.5. Mihovljani 2. pozivni TOP 12 – 3. mjesto
  • 6.4. Rugvica TOP 8 Zagrebačke županije 3. mjesto u nmk i
  • 29. i 30 03.2014. godine odigran je Masters turnir trofej Renov Vinek u Hodošanu ostvario nastup u nmk i mk no zbog bolesti otkazao nastu i
  • 15. i 16.ožujak 4. HSTS-ov turnir trofej Reno Vinek u Dugom Selu 1/4 nmk (Tomić P9 i 1/8 mk (M. Lacković)
  • 1.ožujak Strmec kvalifikacije za PH mk nije prošao grupu
  • 23.veljače, Samobor 5. OT Zagrebačke županije nmk 1/4f od Brune Peteka i mk nije proša grupu
  • 15. i 16.2. 37. memorijal Đuro Dubenik – Dugo Selo, u nmk 1/4 f od Zovka, u mk u 1/16 f od Švanagovića
  • 12.2. izbor sportaša za 2013. nagrada sportska nada do 15 godina
  • 1. i 2.veljače  3. HSTS-ov memorijaln Reno Vinek u Krapini, u mk 1/16 od Krmarića 3-1
  • 26.1. Velika Gorica 4. OT Zagrebačke županije 1/4 f od Culjka mk
  • 18. i 19.1. Ljubeščica 2. turnir HSTS-a trofej Reno Vinek, 1/4 f u nmk (Ban) i mk (wo nakon pobijeda na M. Lackovićem)
  • 4.01. – 5. OT Ljubeščice, prvo mjesto nmk
  • 2014. godina
  • stolnotenisač  mjeseca studenog
  • 1.12. Samobor, 1. pozivni STS Zagrebačke županije TOP 8,
  • 30.11. Ljubeščica, 1. pozivni turnir HSTS-a za nmk TOP 12 9. mjesto
  • 22., 23. i 24.studeni Varaždin 43. međunarodno OP Varaždina, petak 3. mjesto ekipne, subota 1/4 f od Šanteka, nedjelja 1/32 f
  • 15. i 16.11. Zagreb 21. memorijal Antun Tiova Stipančić, nmk 1/8f od Patrika Tomića, mk 1/16 od slovenskog igrača
  • 10.11. 3. OT Zagrebačke županije Jastrebarsko d 2. nmk mjesto od Zovka 3:0, mk 1/4f od Zovka 3:0
  • 20.10.2013. Samobor  11. OPS, 3. mjesto nmk i 1/4 f mk
  • 12.10. 16. memorijal Matija Gregić, Osijek, 4/f od Jovićića
  • 29.9. 1. OT ZŽ Dugo Selo 3. mjesto nmk (Zovko 2:3) i 1/8 (P. Tomić 0:3)
  • 5. kup Grada Bjelovara , 21.9. osmina od Milaka iz Dravo Žabmo 2:3
  • 7.rujna 12. natjecanje Grada Krapine 1. mjesto mlađi kadeti
  • 24. i 25. kup Grada Paga najmlađi osmina (Milohanović PUL) mlađi osmina (Kramarić ZAB)
  • 17.-19.05. Zagreb, 60. ZagiPing, ušao u 1/16 zapeo na L. Zovko 3:0
  • 21.04. Samobor TOP-8 Zagrebačke županije 5. mjesto nmk i 6. mjesto mk
  • 13 i 14.04. Samobor,  Masters trofej Reno Vinek, nije prošao grupu (Šantek 0:3, Antolović 0:3,, Culjak 3:0)
  • 7.4. Dugo Selo, 6. OT ZŽ, prvo kolo razigravanja Patrik Tomić 1:3
  • 17.3. Rugviva  5. OZ Zagrebačke županije četvrtfinale izgubio od Šanteka 3:2
  • 43. Cup Stubice, 3.ožujak, četvrto mjesto (mlađi kadeti)
  • 4. OTZŽ 17.02. Velika Gorica, treće mjesto (polufinalne Zovko 1:3(imao 1:0 i 9:5) za treće s Dragunom 3:0)
  • 36. memorijal Đuro Dubenik, 9.2. u Dugom Selu, zapeo u 1/8 od Hreleca 1:3
  • 3. HSTS trofej Reno Vinek 26.1. u Osijeku, grupa Borovnjak 0:3 i Škoda 1:3
  • 4. OP Ljubešćice 19.1. – četvrtfinale od Zovka
  • 12. i 13.01. Dugo Selo – 2. turnir HSTS-a memorijal Reno Vinek u kategoriji mk nije prošao grupu, izgubio Elgar i Culjak, dobio Špirelju
  • 2013. godina
  • 1. pozivni Zagrebačke županije, 2.12. Zagreb Dom sportova, peto mjesto (izgubio od Bošnjaka i Patrika Tomiča) pogled
  • 3. OT ZŽ 25.11. Jastrebarsko, nmk drugo mjesto od Zovka 3:1, mk prošao grupu od Zovka 3:1pogled
  • 16.11. – 20. memorijal Antun Tova Stipančić, mlađi kadeti proša grupu dobio dva Slovenca, ispao prvi krug razigravanja
  • 10.11.-8. memorijal Matija Gregić Varaždin, drugi u grupi izgubio od Culjaka 3:0, prvo kolo prošao zapeo na drugom kolu od Zovka 3:1 (dobra igra)
  • 27.10. 14. memorijal Saša Paar u Zagrebu,  nmk ušao u 16 (Agić) u mk nije prošao grupu
  • 21.10. Samobor 10. OPS, NMK četvrti izgubio Zovko i Bošnjak 3:1, u MK prošao u drugo kolo kostura, dobio Draguna 3:2, izgubio od Petrovića 1:3
  • 13.10. 15 memorijal Matija Gregić osmina finala izgubio od Zovka 3:1
  • 23.09. 1. OZ Zagrebačke županije Velika Gorica četvrti u najmlađim, prošao grupu u mlađim izgubio od Elgara, pobjednika više
  • 15.09. 4. Kup Grada Bjelovara, prošao grupu kao drugi, prošao prvo kolo razigravanja pobjeda u petom setu 18:16, ispoa u 1/8 od Antoloviča 3:1
  • 8.9. 9. memorijalni turnir Tomo Amižić u Zadru, prošao grupu zapeo u prvom kolu od Borovnjaka
  • 1.9. 1.turnir HSTS-a trofej Reno Vinek prošao grupu prvo kolo razigravanja vidi
  • 26.8.2012. 3. OT Grada Paga-prošao grupu zapeo u prvom kolu razigravanja Antolović (na kraju drugi) više
  • 09.6.2012. godine odigran je 2.VzPong 2012. nije prošao grupu vidi
  • 27.05. Jastrebarsko 2. pozivni turnir Zagrebačke županije TOP 8, izgubio od Zovka, Tomića, Draguna, Golubića, dobio Raića vidi
  • 59. ZagiPing 18.-20.5. prošao kvalifikacije, zapeo u grupi glavnog turnira vidi
  • 6.OT Zagrebačke županije, 29.04.2012. Velika Gorica 4. mjesto vidi
  • Liga nada 2011/12 4. mjesto, treći igrač lige lige skor 10:4 vidi
  • 5. OT ZŽ 25.3. Samobor, četvrtfinale klinci, najmlađi nije prošao grupu
  • 17.3. 35. Đuro Dubenik, Dugo Selo, u grupi 2 mjesto izgubio Butigan LIB (19), dobio Godec M. i Dubravac M, 1/16 izgubio 3:0 Varga VUK (12)
  • 11.3. Liga nada Velika Gorica 4 kola, skor ekipe 3:1, pojedinačno 5:2, igrali i Filip i Nikola Ćapin vidi
  • 04.03. 29. Kup Rijeke četvrtfinale ispao od Antolovića, pobijedio Draguna
  • 26.02. Rugvica 4 OT ZŽ, 4.mjesto (izgubio od Tomića i Bana)
  • 25.02. zbog ozljede Mihalića nastupio u 1. HL muški zapad protiv GSTZ igrao s Zeljko Dominik i Đurinović, a Industrogradnje s Kilibarom vidi
  • stolnotenisač mjeseca siječnja vidi
  • 5.02.2012. Samobor TOP 8 Zagrebačke županije 4. mjesto
  • 28. i 29.01.2012. 4.turnir HSTS-a, Krapina proša grupu (N. Raić i igrać iz SRD, izgubio od Markotić VOD) razigravanje izgubio od Jakelića HMI
  • 21.1.2012. 3. OP Ljubeščice, osmina finala ispao od Ćurina
  • 2012. godina
  • stolnotenisač Kluba za 2011. godinu vidi
  • 19.12. Božićni turnir kluba kadeti 9. mjesto vidi
  • Božićni turnir 2011. – 1. mjesto vidi
  • stolnotenisač mjeseca studenog vidi
  • 04.12.- 13. turnir Saša Paar u Zagrebu prošao grupu zapeo u prvom kolu protiv Nine Hreleca (IGE 8 rang lista HSTS-a)
  • 19.11. 7. memorijal Mirko Abramović-Varaždin, tijesno no bez prolaska grupe
  • 06.11.2011. 3.OT ZŽ Jastrebarsko klinci 4. mjesto vidi
  • 23.10.2011. 2.OT ZŽ Samobor klinci 1/4F, NMK (grupa 3.mjesto dobio D.Stojić) vidi
  • stolnotenisač mjeseca rujna vidi
  • 9.10.2011. 1.OT ZŽ u Domu sportova ušao među osam izgubio od Lovre Zovka (kasnije prvi)
  • 1. 10.2011. Zagreb 1. OT HSTS-a memorijal Reno Vinek prošao grupu
  • 1.10.2011. Samobor  9. OPS, 3. mjesto vidi
  • 24.10. 3. cup Bjelovara nije prošao grupu vidi
  • 10.09.2011 Zadar  8. Memorijal Barba Tomo Amižić ušao u 12
  • 28.08. 2. kup Grada Paga nije prošao grupu (1:2)
  • 11.06. Samobor ekipno prvenstvo Zagrebačke županije 2 mjesto vidi
  • stolnotenisač mjeseca svibnja
  • 4.06. 4. OT ZŽ Sveta Nedelja, od 5-8 mjesta (od 18) vidi
  • 13.05.11. 58. ZagiPing, nastupio u pojedinačnom i ekipnom dijelu (s Filipom)
  • 10.04.11. 6. OT zagrebačke županije Samobor vidi
  • 20.03.11. 5. OT zagrebačke županije Velika Gorica, nije prošao grupu dobio vidi
  • 30.01.2011.,Rugvica 4. OT zagrebačke Županije nije prošao grupu vidi
  • 2011. godina
  • 12.2010. Zimsko prvenstvo kluba, 1. mjesto najmlađi vidi
  • 28.11.10. 3. OT zagrebačke županije Velika Gorica, nije prošao grupu
  • 24.10.10. 1. OT zagrebačke županije Samobor nije prošao grupu vidi
  • 2.10.10. 8 OP Samobora najmlađi kadeti, nije prošao grupu
Znika Petar